Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

StanSmith

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Ale w sumie, gdzie ja teraz znajdę ten model za tyle? Jest praktycznie nieosiągalny A alternatywa to nie jest to IMHO
 2. Tylko czy cena, która teraz jest brana za niego? 600 PLN z dostawą - jest adekwatna?
 3. Cześć. Poszukuję jakiegoś połączenia SARBA i SNXS079 - ten drugi wygląda pięknie i JESZCZE można go złapać, ale nie ma takich "podzespołów" jak SARB czyli szafir i lepszy mechanizm. Bransolete da się dopasować inną zawsze więc to mniejszy problem. Czy jest coś podobnego? jakaś alternatywa do SARBA w tak fajnym stylu jak jeden albo drugi? Gdyby SNXS miał szafir z AR i chociaż 50 M WR to klikałbym od razu Albo coś jak SARB z AR? Zauważcie, że w obu zegarkach jest luma, więc to ważna sprawa, żeby była Budżet to 1000-1500 ZŁ
 4. Cześć. Co możecie polecić jako tańszą alternatywę Tudora BB36? Rozmiar ideolo, ale cena już nie. Chciałbym coś do 2 000 PLN, ale żeby miało szafir z AR (patrzę na Ciebie SARB) no i takie bardziej wyraziste indeksy z lumą. Dzięki!
 5. Nie jestem jakoś do niego przekonany, ale jest to jakaś opcja, może dojrzeć muszę do niego Ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł?
 6. Witajcie! Nadszedł czas na zmiany i szukam czegoś do noszenia jako EDC. Zastanawiam się mocno nad jakimś diverem, ale nie jest to mus! Po prostu estetycznie najbardziej mi podchodzą chyba. G-shocka, eleganta, chrono, vintage, cyfrowy mam, więc szukam raczej "klejnotu" kolekcji :-) Nadgarstek nie jest największy na świecie : ~17 cm. Zależy mi na: - możliwości założenia innej bransolety bez problemu (bez wyginanych cudowanych teleskopów) - AR - ceramika i szafir bardzo chętnie - Mechanizm nietrudny do serwisowania Budżet to około 2000 - 3000 Polskich Złotych MAX Brałbym Tisella, ale problem z zakładaniem pasków i kombinacje alpejskie dotyczące zakładania jubilee to dla mnie za dużo. Dzięki z góry !!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.