Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krystian214

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Czy ktoś na forum miał kontakt z tytanowymi czarnymi zegarkami Citizen jak CB3015-53E? Jak zachowuje się taka powłoka- rysy są bardziej widoczne? Czy też czarny kolor jest widoczny w całej objętości materiału?
 2. Jak wygląda pozycjonowanie serii Attesa względem Promaster? W Polsce z tego co się orientuję Promaster jest „najwyższą” seria Citizena. Czy są jakieś różnice jakościowe w zegarkach na rynek japoński vs. Globalny? Z tego co zauważyłem na rynek japoński koperta często wykonana jest z tytanu w przeciwieństwie do wersji globalnej- gdzie z reguły dominuje stal.
 3. Cześć Mam rozterki związane z zakupem zegarka. Tym razem chciałem coś skierowanego na rynek japoński, ale z działającym w Europie Radio Controlled. Zastanawiam się pomiędzy: BY0080-57E PMV65-2271 AT8040-57E ATTESA- czy to na pewno Attesa? Początkowo byłem przekonany do Attesy ale w miarę zagłębiania się w temat narodziły się rozterki. Dodatkowo czy mógłby ktoś wyjaśnić która z powłok jest najbardziej odporna na zarysowania 1. Duratec DLC 2. Duratec MRK 3. Duratec TiC
 4. No i decyzja podjęta- stałem się właścicielem CB0150-62L. Temat do zamkniecia
 5. Cześć Po zakupie automatu (Orient Star na co dzień to trochę szkoda) przyszedł czas na jakiś kwarc-wiem że bezduszne i w ogóle bee . Chciałbym coś z Citizen, zastanawiam się pomiędzy poszczególnymi modelami CB0150-62L- widziałem na żywo i skradł moje serce, ale później zacząłem szukać… AT8110-61L CB1070-56L CB0011-69E Zależy mi na radiowej synchronizacji czasu( działającej w Europie z obsługą naszej strefy czasowej), szafirowym szkle i produkcji w Japonii ( nie tylko użycie japońskiego mechanizmu)- w jednym jest chronograf, ale pewnie użyję raz żeby sprawdzić czy działa. Proszę też o opinie odnośnie dutyfreeisland ( poprzez e-bay) oraz shopping-in-japan (ebay). Czy miał ktoś doświadczenie z wyżej wymienionymi sklepami? Proszę o opinie i pomoc z wyborem.
 6. Dziękuję za pomoc. Na zdjęciu amatorskim prezentuje się lepiej niż na zdjęciach promocyjnych chyba taka przypadłość Orienta.
 7. Jaki dokładnie model przedstawiłeś na zdjęciu? Retrograde tylko jaki numer referencyjny?
 8. Dziękuję przedmówcom za pomoc, czy dużym błędem będzie stwierdzenie, iż odpowiednikiem jakościowym pod względem precyzji, jakości wykonania Orient Star jest Grand Seiko?
 9. Na wstępie pragnę się przywitać. Jestem posiadaczem jednego zegarka automatycznego poszukującego drugiego "na codzień"
 10. Cześć Zastanawiam się nad kupnem zegarka Orient Star JC00001B0 lub Seiko SRP609K1. Będzie to mój drugi zegarek automatyczny- pierwszy elegancki. Zegarek będzie noszony codziennie: praca/ wypoczynek/basen/rower itd. Nie musi pasować stylistycznie do eleganckiego ubioru- różnica w cenie pomiędzy tymi zegarkami nie jest czynnikiem decydującym w zakupie. Proszę o pomoc ponieważ podobają się obydwa- fajerwerki typu stop sekunda czy datownik nie są mi potrzebne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.