Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomek 68

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

46 profile views
 1. Och, przepraszam. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/164049-glycine-combat-classic-6-granatowy-na-bransolecie-gl0102/. Chodzi o zegarek Glicyne od Kolegi o nicku Schloedtel. Mam nadzieję, ze teraz wkleiłem prawidłowo.
 2. Korzystając z Waszej ogromnej wiedzy i życzliwośi (jeszcze raz dziękuję) chwilę jeszcze pomarudzę. Jeden z kolegów w dziale rynek ma do sprzedania taki oto zegarek : http://zegarkiclub.pl/forum/forum/116-sprzedam/. Mam pytanie - jak powyższy wygląda na tle Tissota Le Locle, bo cenowo to identyczna półka (przy skorzystaniu z przesłanego przez Was linka - dzięki:)). Z góry dziękuje za podpowiedzi.
 3. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim Kolegom za opinie. Odnosząc się do pytania o budżet - planowałem 1500 PLN, ale dla Tissota Le Locle (b. ładny, megadzięki za linka:)) skłonny jestem go naciągnać o te dwie stówki. W zasadzie wyleczyliście mnie koledzy z Grovany (teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakaś megaokazja), teraz na placu boju zostaje rzeczony Tissot i któryś z Citizenów Eco-drive. Orienta jednak wolałbym uniknąć- dziękuje jednak za linki i sugestie (wiem, że to irracjonalne, ale mam jakaś niechęć). Wiem oczywiście, ze finalnie ja dokonam wyboru, ale jeśli macie jeszcze jakieś sugestie będę bardzo, bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich. Tomek.
 4. Witam wszystkich użytkowników i czytelników forum. Jestem nowym użytkownikiem, ale czytelnikem z dużym stażem (ok. 10 lat). Ponieważ 90% zegarków, o których Koledzy piszecie jest poza moim zasięgiem, nigdy nie sądziłem, że konieczna będzie rejestracja i zakładanie przeze mnie tematu:). A teraz do rzeczy: zegarki, a raczej "zegarki" noszę od zawsze, nidgy jednak nie mogłem pozwolić sobie na markowy, elegancki zegarek. Ponieważ wielkimi krokami zbliża się półwiecze mojego żywota dwie moje dorosłe córki postanowiły w prezencie sprawić mi czasomierz. Budżetu mi nie określały, ale ja wiem, że nawet kwota 2.000 to dla nich niemało. Przekopałem się przez wiele wątków na tym forum (i fantastyczne tematy Kol. Thoma) i wiedząc, że za te pieniądze nie kupię wymarzonego automatu (nawet Atlantic worldmaster jest zdecydowanie za drogi) zdecydowałem sie (kierując się opiniami wielu z Was), że wybiorę albo któregoś z Citizenów Eco-drive, albo jakiś zegarek Bulova (wg Waszych opinii znaczek Swiss Made zastąpię lepszą relacją jakość/cena). Jednak nie daje mi spokoju jeszcze jeden model : GROVANA AUTOMATIC 1190.2584. Bardzo mi się podoba, i można kupić go za ok.1250 PLN (jedna z koleżanek Córki pracuje w sklepie i ma zniżki) . Czy to dobry wybór w tym przedziale cenowym? Proszę o podpowiedź, z góry dziękuję .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.