Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DrLaqu

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dziękuje za odpowiedz, w tym sklepie akurat tego modelu nie ma ,ale znalazłem w innym http://www.creationwatches.com/products/seiko-quartz-262/seiko-classic-quartz-analog-sgeh77-sgeh77p1-sgeh77p-mens-watch-12399.html ,nawet jak się doliczy vat cło itp to i tak wychodzi 200zł taniej, na forum u was już czytałem o tym sklepie i tam wszędzie jest o vacie i cle, a mnie bardziej interesuje czy te zegarki są orygilnalne ktoś korzystał z ich usług?
  2. Dzień dobry, Zastanawiam się nad kupnem nowego zegarka, głównie do pracy i na jakieś luźne spotkania. I po dogłębnej analizie modeli do około 600 zł wybrałem: Seiko SGEH77P1 (szczególnie podoba mi się wskazówka godzinowa) A tu link do tego zegarka: https://www.zegarek.net/zegarki/seiko/zegarek_seiko_sgeh77p1.html I teraz chciał bym się dowiedzieć, czy polecacie tą markę i model, głównie chodzi mi o mechanizm ( 7N42 ), do tego 10 Barów, szafirowe szkiełko, jak dla mnie trochę za ładnie to brzmi. Ewentualnie jakie polecacie inne modele w tej cenie (minimalistyczne, na skórzanym pasku), a może wstrzymać się z zakupem odłożyć więcej i kupić coś z troszkę wyższej półki ( za parę lat planuje kupić omegę, no ale to na pewno nie teraz) Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.