Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szybkikalam

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Już byłem zdecydowany na Eternę Moonphase, ale przeczytałem w obszernej recenzji na forum, że ogólnie zegarek jest dość wysoki i trochę mi to dało do myślenia. Czy zegarek tego typu będzie dobrze wyglądał w koszulce np. z krótkim rękawem? Nie będzie zbyt elegancki? Nie ukrywam, że częściej niż w garniturach spotkać mnie można właśnie w polówce i jeansach. Czy Eterna KonTiki będzie niższa? Będzie się mniej rzucać w oczy? W oczy wpadł mi jeszcze ten ML https://allegro.pl/maurice-lacroix-les-classic-chronograph-auto-52-i7532029501.html, ale problem ten sam jak z Eterną - czy nie będzie on zbyt formalny. Wiem, że wszystko jest kwestią osobistych preferencji, ale zakładam, że większość z was znacznie bardziej zwracała uwagę na zegarki na rękach innych niż ja A ewentualnie https://www.chrono24.pl/glycine/combat-chronograph--id7653788.htm jest godny polecenia? Jeszcze raz dziękuję!
  2. Przede wszystkim dziękuję za wszelkie propozycje. Obie zaproponowane Eterny bardzo mi się podobają, zarówno Moonphase jak i KonTiki Chronograph. Cena w nich jest dokładnie ta sama (5.400 PLN), może gdyby udało się zrzucić do 5.000 to byłyby w moim zasięgu. Ball Trainmaster trochę zbyt klasyczny jak dla mnie, podoba mi się jak coś się dzieję jeszcze dodatkowo w zegarku, nawet jeśli to zbędny bajer. Ten Glycine Combat z kolei również bardzo mi się podoba, no i możliwość kupna nowego bez naciągania budżetu kusi. Również Mido mi się podoba, jednak tu musiałbym szukać jakichś sprawdzonych sprzedawców na chrono24. Ogólnie mam jeszcze pytanie. Cyferblat czarny czy biały? Który jest bardziej uniwersalny? Czy to tylko kwestia gustu? Jeszcze raz dziękuję!
  3. Dzień dobry, Jestem nowy na forum oraz nowy w temacie zegarków. Poszukuję swojego pierwszego zegarka. Chciałbym, aby był on na brązowym, skórzanym pasku, najlepiej chronograf. Zegarek powinien być w miarę uniwersalny, czyt. do garnituru i do jeansów. Chciałbym wydać max. 4.000 PLN, jeśli mniej to też fajnie, jeśli coś wartego dopłaty, to też rozważę. Moim takim zegarkiem idealnym jest ten Longines https://www.longines.pl/zegarki/the-longines-master-collection/l2-759-4-78-3 Miałem okazję go przymierzyć i bardzo mi przypasował, dlatego ogólnie szukam zegarka podobnego, tylko tańszego Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.