Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stricte88

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Stricte88


 1. Cześć, natknąłem się na ten wątek szukając informacji na temat radzieckich zegarków, które odziedziczyłem po dziadku i tacie. Oba odnowiłem i dodają trochę kolorytu do mojej kolekcji. Załączam pierwszy z nich. Chyba niemożliwością jest znaleźć jakieś informacje na temat starych Vostoków... Ale może ktoś z Was 'sprzeda' mi jakieś info odnośnie tego modelu?

  Jestem kompletnym laikiem. Jaki to +/- rok, rzadkość, czy posługiwano się wtedy jakimiś numerami referencyjnymi? etc

  post-106690-0-14850400-1584884390_thumb.jpg

  Pozdrawiam

  post-106690-0-88101200-1584884400_thumb.jpg


 2. Chciałem się przywitać, jako że to mój pierwszy post na forum. W dobie grup zegarkowych na facebooku, reddita i instagrama nie byłem świadom, że istnieje tak dobrze funkcjonujące 'staroświeckie' forum biggrin.png 
  Na pewno będę tu częściej zaglądał.

  Aha, a co do moich zegarkowych preferencji - lubię w zasadzie wszystko, im bardziej różnorodna kolekcja tym lepsza. Nie przekreślam microbrandów (posiadam Loriera i Dana Henry'ego i dają mi dużo radości). 3 elektorniczne Casio również trafiają na nadgarstek. A i 2 radzieckie zegarki po dziadku i tacie też nie siedzą w szufladzie - chciałbym jeszcze dopełnić trio swoim 'ruskiem'.

   

  Poza tym w mojej gołowie Sinn, Yema, Hamilton, Squale, Oris... kiedyś Grand Seiko ;)

   

  Pozdrawiam ciepło ! 
   

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.