Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WipeOut

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Ja napewno w upsie ubezpieczałem. Ale w sumie to wyłączeń nie czytałem tylko od zniszczeń
 2. A mi 3 się podoba pierwszy raz widzę. Zaraz poszukam coś o nim.
 3. Niektórzy maja pasek z krokodyla a ty masz zegarek na krokodylu. Niezła fantazja. Młot tez spoko.
 4. 1 odp 2 2 odp 1 ================================================================================== Stan na godzinę 12:39 / 19-01-2019r. / Pytanie 1 odp1 = 5 głosów odp2 = 63 głosy odp3 = 0 głosów Pytanie 2 odp1 = 55 głosów odp2 = 11 głosów odp3 = 1 głos
 5. Jak jest jego średnica? Fajnie wyglada na nadgarstku. Kolor tarczy tez mi się podoba.
 6. Odkupiłem od gościa który miał większego farta przy preorderze. Witam kolejnego speedmastera. Udało mi się wyrwać numer z pierwszej 50 limitu. To mogę zdradzić. Właściwie to czemu nie można się chwalić numerem serri jaki się posiada? Widzę ze jest taka zasada ale nie wiem z czego to wynika.
 7. To ja mam inne głupie ale ważne pytanie. A jak już nakręcam to do poczucia oporu czy poprostu na czuja. Idzie do mnie manual i niechciałbym go „przekręcić”.
 8. Zdjęcia robiłem kilka dni temu w halogenowy świetle. Lepiej to wyglada. Moja choroba się rozwija i jedzie do mnie kolejny SpeedmasteR. Jak dotrze to dam foto
 9. Ja narazie się oszukuje ze będę podmienial ale widzę ze już mnie korci kolejny kupić. A to dopiero pierwszy miesiąc od kad odkryłem świat zegarków. Narazie mam 2. Ciekawe kiedy zmięknie i przekroczę kolejna granice. To jest jak hazard wciąga i nie wiesz kiedy dość.
 10. Co jest najważniejsza cech garniturowca? Płaski? Mały? Złoty? Z biała tarcza? Czy poprostu garnitur. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.