Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FranciszekSucharski

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. A jak zapatrujecie się na piloty Laco w tym przedziale cenowym? Z tego co czytałem to jedna z firm, które produkowały te zegarki w czasie wojny, natomiast nie zauważyłem, żeby cieszyły się dużym uznaniem na forum.
 2. O -20% nie wiedziałem, w takim razie rzeczywiście zerknę na Certinę DS 1. Certina kroczek wyżej nad Tissotem - fakt czy mit?
 3. Dzięki za szybkie odpowiedzi. Co do sklepów, to gdyby faktycznie było coś godnego uwagi do wzięcia od ręki to mógłbym postarać się zawitać do Warszawy. Kolor tarczy nie ma aż tak wielkiego znaczenia, ważne, żeby tarcza była prosta, czytelna i mało się na niej działo. Certiny oglądałem w Kruku i przewyższały mój budżet.
 4. Drodzy Forumowicze, sytuacja prezentuje się w sposób następujący: - budżet: 2000 złotych polskich; - prezent świąteczny dla ojca (52 lata); - coś klasycznego do stroju smart casual; Po przeczytaniu poradnika i dowiedzeniu się co mogę nabyć drogą kupna w sklepach w mojej miejscowości (wysyłka nie wchodzi w grę), jest 2 kandydatów do zajęcia miejsca pod choinką: - Tissot Heritage Visodate Automatic, referencja:T019.430.16.031.01 - Orient Star Classic Automatic SEL05002B0 W Tissocie szafir, w Oriencie szkło mineralne, ale co poza tym? Cena praktycznie identyczna, a co się kryje w środku? Co byście wzięli? (P.S. W tym przedziale cenowym napis Swiss Made nie robi na mnie większego wrażenia.) Wesołych Świąt i smacznego karpia, niezależnie od sposobu jego transportu do domu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.