Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mati90

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

50 profile views
  1. Cześć, korzysta ktoś z modelu G-schock GBA-800 podczas treningów? Zegarek oprócz liczenia kroków i łączności z bluetootk posiada zawawansowe rozwiązanie to planowanie alarmów, które przydatne są podczas treningów interwałowych. Zastanawiam się czy zegarek sprawdzi się w takim treningu? Pozdrawiam
  2. Zastanawiałem się nad tym samym. Dostałem w prezencie G-schock GBA-800 i na siłownie jak na co dzień to petarda jak dla mnie. Licznik kroków, sparowanie z bluetooth i do tego wiele możliwościu w ustawieniu alarmu podczas np. treningów interwałowych. Polecam zobaczyć ten model.
  3. Cześć, postanowiłem dołączyć do Was ponieważ wielu tutaj pasjonatów i specjalistów dotyczących zegarków. Dołączyłem tutaj ponieważ rozpocząłem swoją "prawdziwą" historię z zegarkami Casio G-schock. Wcześniej natknąłem się na wiele poróbek, ale oryginał to zupełnie inna liga. Chciałem się przywitać i życzyć frajdy z użytkowania wszystkich zegarków! Pozdrawiam:)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.