Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kocurro

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Zadzwoniłem do fedexu, sugerują kontakt ze sprzedającym, mówią ze to zwyczajowa procedura, w razie braku dokumentów towar odsyłają z powrotem, choć nieźle by było jakby ewentualnie zabrali pasek i zwrócilli resztę... Dziękuję za namiar do tej strony napisze do nich może udostępnią mi taki dokument.
 2. Dziękuję za informację, napiszę do nich, bo ten opis paska był nieprecyzyjny choć wcześniej nawet na to nie spojrzałem.Wwie Pan może co w sytuacji gdy SPrzedający nie odpowie albo napisze mi że nie posiada takiego dokumentu? Choć wydawałoby się to dziwne, bo Seiko to szanowana manufaktura i powinien takie dokumenty dystrybutorom dostarczać.
 3. Zegarek seiko Byakudan jeżeli nazwy nie przekręciłem. Zachwycił mnie cyferblat na pasek nawet nie zwróciłem uwagi. Szukam linku do sklepu.
 4. Zapytali z czego jest wykonany pasek, sprawdzilem stronę i było napisane "black matte crocodile strap" napisałem im że nie jest konkretnie napisane z jakiej skóry tylko jest taki opis jak powyżej, z czego wnioskuję ze albo to skóra lub inny materiał o fakturze krokodyla albo skóra krokodyla ale nie mam pewnosci. Przepraszam za kilka wątków, nie wiedziałem gdzie o to zapytać. NIe wiem może taki dokument cites jest w paczce ale tego fizycznie nie mogę sprawdzić.
 5. Dzień dobry jestem tutaj nowy i mam takie pytanie, nie wiem czy piszę we właściwym miejscu. Kupiłem zegarek w USA, skupiłem się na kopercie nie na pasku, at en moze byc ze skóry krokodyla choć nie jest to jednoznacznie napisane. Niemniej jednak fedex poprosił o dostarczenie dokumentu cites którego nie mam(pokrótce zorientowałem sie w czym rzecz) Czy koledzy mogą mi doradzić co teraz z tym fantem zrobić? Zakłądam ze skoro mnie o to proszą to nie ma go w paczce.
 6. Dzień dobry jestem tutaj nowy i mam takie pytanie. Kupiłem zegarek w USA, skupiłem się na kopercie nie na pasku, at en moze byc ze skóry krokodyla choć nie jest to jednoznacznie napisane. Niemniej jednak fedex poprosił o dostarczenie dokumentu cites którego nie mam(pokrótce zorientowałem sie w czym rzecz) Czy koledzy mogą mi doradzić co teraz z tym fantem zrobić? Zakłądam ze skoro mnie o to proszą to nie ma go w paczce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.