Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czarnostrząb

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam, Jednak co serwis, to serwis. Dwa dni temu skontaktował się ze mną pan Paweł z serwisu Timex-a w Warszawie, z informacją, że taka bransoleta "właśnie wpadła mu w ręce" i zapytał ile ogniw ma mi wysłać. Poprosiłem o dwa, otrzymałem trzy, za co ślicznie dziękuję. Gdy zapytałem o koszt okazało się, że ogniwa otrzymam za darmo, jedynie musiałem pokryć koszt dostawy. I tu kolejne pokłony w stronę serwisu, bo kurier przywiózł je dnia następnego. INFORMACJE DLA OSÓB Z PODOBNYM PROBLEMEM: W trakcie swoich poszukiwań bransolety/paska zamiennego trafiłem na Słowacką stronę https://www.adanito.sk, gdzie znalazłem oryginalny pasek P2P285 pasujący do tego zegarka. Już miałem go zamawiać, jednak pan Paweł był szybszy. Mimo wszystko stronę polecam, kontakt bezproblemowy i możiwa wysyłka do Polski. To chyba tyle, temat nadaje się do zamknięcia.
  2. Dzień dobry, W tym roku na święta kupiłem tacie zegarek Timex T2P288 z czarną matową bransoletą. Zegarek kupiłem w outlecie, z gwarancją, bez żadnych śladów użytkowania. Jak się jednak okazało, zegarek był użyty w celu skrócenia bransolety. I do wygodnego noszenia tacie brakuje 1 ogniwa, drugie przydałoby się na zapas. Jeżeli jest na forum osoba posiadające takie ogniwa, proszę o kontakt. Jako załącznik wrzucam zdjęcie poglądowe zegarka.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.