Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Michal93

Użytkownik
 • Content Count

  888
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Michal93


 1. Mi się pokazał jakieś 4 miesiące temu. Oddałem do serwisu, po miesięcu odebrałem „bo miesiąc nakręciliśmy i w sumie nie było widać wady i w sumie to nie wiemy czy wysyłać”. Gdyby pojechał do Szwajcarii i niby nie miałby wady to ja płace 1200 zł za przesyłki. Teraz wada znów jest, w ciągu 4 dni zablokował się 3 razy. Założę się, że oddam do serwisu i będzie ta sama śpiewka :)


 2. 10 godzin temu, logann napisał(-a):


  Może to jest klucz do sukcesu, nie ma co za dużo klikać, raz włączyć i niech chodzi :D Btw, jak to wpływa na rezerwę chodu?

   

  a co do jubitomu to zauważyłem, że przy zegarkach Omegi w ich sklepie internetowym nie ma już guzika „negocjuj cenę”. Jak dla mnie to sugestia, że wszelkie rabaty niedługo wyparują.

  Rezerwę badałem z włączonym chrono i było ponad to, co producent oferuje :) Gdzieś tu w temacie pisałem ile dokładnie godzin wyszło :))


 3. Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

  I np. przychodząc do salonu i kupując zegarek za, powiedzmy 50 czy 100 tysięcy, przynosisz ze sobą reklamówkę, lub, bardziej elegancko, aktówkę wyłożoną banknotami, jak w amerykańskich filmach? A tę gotówkę to się nie z banku bierze, czytaj: wyśledzą cię i tak w banku😂?

  Ja do tej pory za DJ i Batmana płaciłem gotówką i zdecydowanie taką formę zakupu preferuję :)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.