Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Michal93

Użytkownik
 • Content Count

  1031
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Michal93


 1. 14 godzin temu, nixon111 napisał(-a):

   

  Z tych dwóch ja katuję Suba. W Batmanie nie lubię bransolety. Jak kiedyś uda mi się zmienić na Jubilee to pewnie częściej Batman będzie na nadgarstku.

  U mnie to samo. Nie udało się dokupić jubilee i teraz bliżej mi do wymęczenia pepsi na jubilee w jakiś sposób albo odczekania jak na grey polecą jeszcze niżej :) 


 2. 14 godzin temu, tbn napisał(-a):

   

  Zainteresowanie na wtórnym to jakieś kryterium czy zegarek jest udany czy nie? Model wypuszczony pod miłośników , cenę ma wysoką, ale jest bez wątpienia świetny a nie "wtopa". 

  Dla mnie jednak wtopa, a milkyring jeszcze większy niż w Moonie :) Czy aż tak popularny? Może u AD (chociaż i jeden teraz do mnie sam pisał czy bym nie chciał, bo ma na stanie i raczej "leży"). Kolega sprzedaje swojego nowego już dobre pół roku i zarówno w PL, jak i Europie zainteresowanie znikome.

   


 3. 2 godziny temu, tbn napisał(-a):

   

  Da się na hesalicie zamontować display caseback. ;) Bransę też można kupić z polerowanym, oczywiście trochę drożej ta zabawa wyjdzie. 

  Wolałbym w swoim założyć hesalit ;) Logo Omegi jest mega smaczkiem, tylko do tego tez potrzebny był szafir. Do tego ceny moona w używce wreszcie wracają do jakiegoś akceptowalnego poziomu ;) 


 4. To mój trzeci Moon tak btw :D Tak, chciałbym Daytone, tutaj wkurza mnie milkyring, mimo ze jest zdecydowanie mniejszy niż w 1861. Z drugiej strony logo omegi, otwarty tył i bransa z polerski zdecydowanie skusiły mnie do wyboru szafira ponad hesalit. Niedługo 2 lata stukną z nim, może dlatego częściej sięgam po miesięcznego suba ;) 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.