Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Noodles

Użytkownik
 • Content Count

  2,028
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Noodles last won the day on April 22

Noodles had the most liked content!

Community Reputation

769 Mistrz

About Noodles

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Dokładnie, jak Seiya napisał w mejlu, że w razie zgubienia paczki bierze odpowiedzialność na siebie to mogę spać spokojnie. Dla Japończyków honor to sprawa życia i śmierci Będę dawał dalej znać. Paczka priorytetowa do JPN wyniosła mnie 98zł, na tą chwilę tylko tak można wysyłać jeżeli kurier nie wchodzi w grę.
 2. Ok paczka pocztą polską priorytetem poszła. EMS nie działa bo covid. Teraz trzymajcie kciuki, żeby nie trwało to miesięcy (i tak powinno być szybciej niż pi......e się przez oficjalny serwis).
 3. Dlatego nie szedłem po taniości tylko wolałem dopłacić i wziąć ze sprawdzonego sklepu. Jeżeli dostanę sprawny zegarek lub wymienią na nowy to będę u niego kupował.
 4. Niech się nosi najważniejsze żeby sikor cieszył. Jak cieszy to zostaje!
 5. Nastąpił zwrot akcji. Dostałem kolejnego mejla z Seiya, że w razie zagubienia paczki oni pokrywają koszty (zgodził się wziąć pełną odpowiedzialność) Tak więc jednak wyślę zegarak zgodnie z rekomendacją japończyka. Będzie na bank szybciej niż oficjalna gwarancja.
 6. Dokładnie tak. Na tą chwilę kupując ze strapcode trzeba się z tym liczyć, że jakość poleciała w dół. Takie rzeczy jak spasowanie endlinków, gwinty śrubek, zapięcie - z czymś na bank będzie problem. Tak jak piszesz, "byznes" im pyknął to się cięcia zaczęły. A negatywne komentarze na ich stronie są usuwane
 7. @stary_pNiezależnie od zapięć będą chodzić ciężko. Potem Ci się ułoży jak grzybek się trochę pościera i zdeformuje. A i podokręcaj sobie mocni wszystkie śróbki co by nie mieć niespodzianki @maritimeeng widzisz? Oni te zapięcia tak już zaczęli robić, qc poleciało w dół...
 8. Jak z jakością? Zapięcie sztywne czy zapina się jak fabryczne?
 9. No Polski wariant wydaje się najbezpieczniejszy...
 10. Czyli mówicie, że przez Zibi mam parę miesięcy czekania... ale za to d*pę chronioną. Seiya chce zegarek "for inspection" i też nie wiadmo czy będzie go naprawiać czy wymieni na nowy. * to już nie wiem jak lepiej.
 11. Mam rok międzynarodowej. Hmm to ciekawe ciekawe jak będzie szybciej oddać do Zibi czy wysłać samemu do Japonii. Czyli jak mam punkt Zibi (a na ich oficjalnej stronie widzę, że mam) w moim mieście to idę tam i po prostu oddaję im zegarek a oni go wysyłają?? Ktoś coś?
 12. W pl tego modelu nie naprawiają, w EU raczej też nie. A sklep każe odesłać do siebie żeby skorzystać z gwarancji
 13. Sbbn031 seiko tuna. Na razie wymieniam mejle z Seiya, zobaczę jak on ostatecznie doradzi. Bo tu jeszcze pandemia kłody pod nogi rzuca, usługa EMS poczty hest aktualnie niedostępna przez covid.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.