Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobrowolski

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Cos dodam. Kwestie z trzcionkami z wyczuciem w reku itp. Nic nie znaczą. Przyznam sie. Mialem ten zegarek w reku . Mój brat ma podobny tylko 45.5 a to jest 42 wszystko sie zgadzalo. Fluorescencja , kolory , stal, cieżkosc ,szair, antyrefleks efekt 3 wymiaru. jedyna rzecz która sprawiła ze sie zastanowiłem to miększy kauczuk . Przy odpinaniu bardziej się giął niz mojego brata. Oczywiscie tlumaczone bylo tym ze jest mniejszy i kauczuk jest inny. Jednak zapaliła mi sie lampka. Dzis juz wiem ze ta regulacja włosem mówi wszystko. Jednak nie zgadzam sie ze to ZWYKLA podróba !! Nr na uchu , pudlo drewniane z ochronnym , pictogram z nr jak na uchu. I uwierzcie mi panowie trzymałem w reku już troche przedmiotów które były bardzo drogie i ten fake na takiego wyglądał.. i czuło sie w reku ze jest to cos dobrego. Dziekuje za uswiadomienie. Chcialem goscia przerobic z policją ale nr juz nie istnieje.. pewnie poszedl. Powinna byc strona poswiecona nie rolnixom czy omegixom czyli smieciom tylko takim które sa produkowane i ulepszane.. tak jak ten. Bo nie kazdy jak ten pan Emzet odrazu stwierdzi że to zwykła podróba.. koncząc dziekuje za pomoc. Ten temat trzeba zglebic.
 2. Ja taki zaradny nie jestem . Dlatego zapytałem. Byłem jako laik pewien ze to ok. Cóż. Należy jednak uznac ze to nie zwykła podróbka. I stworzyc dział o tak własnie dobrych . A nie o smietnixach
 3. Mam na imię Baltazar . Zapisałem sie bo ktos mi zaproponował kupno zegarka w dość atrakcyjnej cenie. Wyslal mi foty zegarka i werku. Na tyle co umiałem to porównałem z oryginalnym werkiem. Wydaje sie ok. Jednak wolałbym by ktos mi pomógł. Ale nie wiem jak dołączyc foto.
 4. Chce kupic zegarek. Dostałem takie fotki chciałbym je pokazac. Jak dodac foto
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.