Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MarcinMD

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam, Nadejszła wiekopomna chwila i czas zakupu Nowego i zarazem pkerwszego G-Shocka zbliża się wielkimi krokami Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy dwoma modelami. Na początku myślałem o GWG 1000 ale cena zrobiła swoje , dlatego na placu boju pozostały dwa : GWG-100 i GW-3000M-4AER. Pomijając kwestie kolorystyczne i "wyglądowe" , pozostałe funkcje wydają się zbliżone, oba mają Tough Solar i Multi Band 6, natomiast pytanie, który z nich lepiej sprawuje się w praktyce, a może ze względów czysto technicznych jeden z nich jest bardziej polecany ? Zastanawiałem się jeszcze nad GSG-100, nie posiada co prawda Wave Ceptora ale różnica w cenie jest spora w porówanianiu do GWG-100 około 350 pln a z zewnątrz wyglądają identycznie...A może nie warto dopłacać do Multi Bandu ? Podsumowując, który z wymienionych zegarków będzie najlepszy pod względem technicznym, praktycznym ? a może polecacie zupełnie inne modele ? Kasa jaką mogę przeznaczyć to około 1200 pln. Będę wdzięczny za każdą opinię i sugestię. Pozdrawiam.
  2. Tylu znawców tematu i nikt nie pomoże ?
  3. Witam, Nadejszła wiekopomna chwila i czas zakupu Nowego G-Shocka zbliża się wielkimi krokami Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy dwoma modelami. Na początku myślałem o GWG 1000 ale cena zrobiła swoje , dlatego na placu boju pozostały dwa : GWG-100 i GW-3000M-4AER. Pomijając kwestie kolorystyczne i "wyglądowe" , pozostałe funkcje wydają się zbliżone, oba mają Tough Solar i Multi Band 6, natomiast pytanie, który z nich lepiej sprawuje się w praktyce, a może ze względów czysto technicznych jeden z nich jest bardziej polecany ? Zastanawiałem się jeszcze nad GSG-100, nie posiada co prawda Wave Ceptora ale różnica w cenie jest spora w porówanianiu do GWG-100 około 350 pln a z zewnątrz wyglądają identycznie...A może nie warto dopłacać do Multi Bandu ? Podsumowując, który z wymienionych zegarków będzie najlepszy pod względem technicznym, praktycznym ? a może polecacie zupełnie inne modele ? Kasa jaką mogę przeznaczyć to około 1200 pln. Będę wdzięczny za każdą opinię i sugestię. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.