Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Debonair812

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Zegarek kupiony. Zdecydowałem się na Casio Edifice 129D-1. Dziękuję za pomoc
  2. leonidass - a co myślisz o tym modelu? https://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-edifice-ef-129d-1avef Zastanawiam się też czy w tej cenie ogólnie rzecz biorąc, chronograf to dobry wybór? Mógłbyś mi też zaproponować coś sprawdzinego z Edifice? tofiks_th - dzięki bardzo za propozycję, ale mam taką zasadę (może dziwną), że z reguły nie kupuję używanych rzeczy po prostu.
  3. Witam Serdecznie Jestem nowy na forum, szukam tutaj pomocy w znalezieniu odpowiedniego zegarka. Bez zbędnych ceregieli, przejdę od razu do rzeczy Od około 3 lat nosiłem Casio Gshock GA-100. Natchnęło mnie żeby przerzucić się na jakiś zegarek na bransolecie. Problemem jest moja niewiedza w tym temacie oraz budżet, który wynosi około 300zł. Jak zapewne wiecie, Gshock jest w miarę duży, przez 3 lata zdąrzyłem się do tego przyzwyczaić. Z tego też względu szukam zegarka na bransolecie, który nie wyglądałby w porównaniu do niego jak mikrus i dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc do Was Zależy mi przede wszystkim na tym żeby nie wymieniać co chwilę baterii. Kolor mnie kompletnie nie interesuje, ważne żeby był na bransolecie. Byłoby miło gdyby zegarek posiadał chronograf. Moją uwagę przykuło kilka modeli, które zamieszczę poniżej. Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o doradzenie mi, czy którykolwiek z nich jest w porządku w tej cenie. Z chęcią przyjmę również inne propozycje, które ewentualnie byście mi zaproponowali https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-edifice-momentum-efv-560d-srebrny-7534174892 https://allegro.pl/oferta/zegrek-meski-chrono-na-bransolecie-timex-tw2p93900-7361262761 https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-zloty-timex-tw000y414-chronograf-50m-6768196398
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.