Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SirKordian

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dzìęki za rade. Byłem, pasek nabyłem i sprawuje się wspaniale.
 2. Rewelacja. Jak przy 2mm róznicy tak mało widać to przy 1mm nie będzie róznicy wcale. Sztywniejszej skóry lub gumy/silikonu (choc ten drugi mozna dociąć) bym tak nie wcisnął, bo potem pewnie bym nie wyjął. Dzieki za podpowiedź i zdjęcie (chyba świeżo po kąpieli/musiu, bo widzę krople wody).
 3. Dzięki. Niestety do tej pory znalazłem silikonowe (tylko jeden model ) i skórzane 23mm, a nylonowe 22mm. Zupełnie jak by Citizen specjalnie zrobił inny rozstaw, aby zarabiać ekstra na paskach, których i tak ma mało.
 4. Chyba wielu zgodzi się, że skóra na lato nie jest najelpsza, a ponieważ i ja tak uważam to poszukuję paska materiałowego (nylon, canvas, itp) o nietypowej szerokości 23mm (Citizen Eco-Drive Promaster). Ze względu na szerokość szczeliny między teleskopem i kopertą ~1mm uparłem się na dwuczęściowy (jestem otwarty na argumenty). Pierwszy pasek typu NATO po pierwszym lecie nie był używalny. Tani i prosty zabródził się mocno (normalne - do zmycia), ale oczka w nim bardzo się rozciągneły i już nie wyglądają dobrze. Widziałem setki pasków różnego typu. Silicon i guma jakoś nie widzą mi się na lato, bransolety to ostateczność, a tekstylne/materiałowe ze wzmocnieniami lub przeszyciami nie miały odpowiedniej szerokości. Skóry wolę uniknąc, bo nie zamierzam zdejmować zegarka do kąpieli. I tutaj mam pytanie i prośbę do Was moi drodzy: Czy ktoś miał/ma podobny problem i znalazł pasek dla siebie? Może znacie sklep gdzieś na świecie z takimi paskami lub kogoś to je robi lub problem rozwiązalście w inny sposób? Może jest coś jeszcze innego o czym nie wiem? Dziękuję Wam za wszelką pomoc i uwagi.
 5. Witam Was serdecznie, Długo szukałem i czekałem na powstanie zegarka, który będę nosił tak jak posiadany Citizen Eco-Drive Promaster. Prawdopodobnie nie wniosę za wiele wiedzy na formu, ale napewno garściami będą ją czerpał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.