Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

karollorak

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Jeśli chodzi o to, że na ręce i to lewej, to tak. Jeśli chodzi o garnitur, to nie. Po prostu znalazłem w internecie zdjęcie, które dość dobrze oddaje jak tarcza wygląda na żywo.
 2. Dziękuję za wszystkie sugestie. Decyzję już podjąłem, budżet został zwiększony, teraz już tylko muszę dozbierać. Zdecydowałem się na Certinę DS-1 Big Date Special Edition, moja miłość od pierwszego włożenia . Już obejrzana, przymierzona, teraz jeszcze tylko dozbierać trzeba Jeśli chodzi o jazdę na rowerze, to chyba kupię sobie jakieś Casio na gumowym pasku i w nim będę jeździł.
 3. Bardzo dziękuję za odzew. Chyba faktycznie zainteresuje się ofertą Certiny. Zastanawiam się nad zwiększeniem budżetu i zrezygnowaniem z ciemnej tarczy bo bardzo spodobała mi się DS-1 na meshu. https://images.app.goo.gl/JQUUfoT5LoF1pPib6 Muszę pooglądać na żywo, wtedy coś może postanowię
 4. Dzień dobry Forumowicze, to mój pierwszy wpis na forum. Od ok. 2 lat jestem posiadaczem Tissota Couturier GMT o symbolu T035.439.16.031.00. Generalnie z zegarka jestem zadowolony, niestety praktycznie nie noszę go latem ze względu na dojazdy rowerem do pracy, a w konsekwencji skórzany pasek mokry od potu. Ostatnio pasek w zegarku wymieniłem na czarny, chciałbym zostawić go do garnituru, a na co dzień kupić nowy. Chciałbym kupić pierwszy zegarek z mechanizmem automatycznym, tym razem na bransolecie. Tarcza preferowana w ciemnym kolorze. Cena maksymalnie do 2000zł, ale wolałbym wydać mniej. Bardzo podoba mi się Orient RA-AR0003L10B, poniżej wstawiam zdjęcie. Czy ktoś widział rzeczony zegarek na żywo? Czy ktoś może coś powiedzieć o mechanizmie zastosowanym w zegarku? Czy jest wart swojej ceny? Bardzo mi się podoba, niestety nie potrafię go znaleźć w żadnym sklepie stacjonarnym w Poznaniu, dlatego zależy mi na opiniach. Proszę też o propozycje alternatyw w założonym przedziale cenowym. Z góry dziekuję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.