Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kosmik903

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki chłopaki, a taki był ładny Będę się w takim razie rozglądał za czymś innym.
  2. Niestety Tissot i Certina mają jeden problem, rozmiar. Tissota PRC miałem możliwość kupić za sensowne pieniądze, jednak jest on za duży. Wiem, że AR jest sztucznym tworem. Wiem, też, że nie ma historii takiej jak Certina czy Tissot, jednak, jak pisałem wcześniej nie udało mi się znaleźć niczego, no może poza Grovaną, co by odpowiadało wielkością. Może macie jakieś propozycje?
  3. Cześć wszystkim, Kilka lat temu poszukiwałem zegarka, ostatecznie wybór padł na Seiko SARB033. Podczas poszukiwań wpadłem w Aparcie na kwarcowy chronograf Albert Riele 704UQ07-SS31I-LB-K1. Wtedy kosztował około 3500zł i był poza moim zasięgiem, jednak zegarek bardzo mi się spodobał. Wczoraj byłem w Aparcie i okazuje się, że jest on dostępny w promocji za 1920zł. Obejrzałem go i cały czas mi się podoba, nawet bardzo. Zastanawiam się tylko czy warto. Poczytałem i wygląda na to, że kaliber Ronda 5040.F jest całkiem niezły. Następnym plusem jest rozmiar. Mam mały nadgarstek i wielkość SARB033 to maksimum co na moim nadgarstku jakoś wygląda. Ten Albert jest wielkościowo taki sam i to jedyny chronograf jaki znalazłem w tak małym rozmiarze. Co wy na to? Warto go kupować czy nie? Może macie coś lepszego w podobnej cenie? Pozdrawiam, Darek
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.