Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Matiz0132

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Używać go będę na co dzień, nie będę go moczył, nie będzie narażony na jakieś uszkodzenia, raczej będę o niego dbał. Jako, że to początek mojej przygody z zegarkami, myślę o tych tańszych, żeby zobaczyć czy będzie mi to odpowiadać. Myślisz że około 2-3 lata powinien wytrzymać i dobrze wyglądać? Po tym czasie wymienił bym na taki, który będzie w całości wykonany ze stali, tego typu co wysłałeś.
  2. I jak sie spisywał jak go używałeś? No tak zależy też od używania, dzięki za odpowiedź Budżet mam nie duży bo około 100 zł, ale nie potrzebuje z autoryzowanych sklepów bo nie potrzebuje pudełka czy gwarancji producenta, więc cena będzie niższa w nieautoryzowanych sklepach.
  3. Hej, czytałem, że zegarek casio mtp-1183A ma bransolete ze stali ale koperte już nie i podobno po jakimś czasie powstaje rdza i schodzi lakier. Z kolei czytałem, że model mtp-1239d cały jest ze stali i jest on lepiej wykonany i bardziej opłacalny. Wpadł mi w oko również zegarek mtp-v004d, podoba mi się z wyglądu lecz nie jestem pewien co do tej koperty czy ona jest ze stali czy z czegoś innego i czy po dłuższym czasie nie będzie powstawać rdza. Proszę Was, abyście napisali z czego one są wykonane, jak wyglądają po czasie i który będzie najlepszym wyborem.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.