Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

seb321

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Planuję zostawić tego SSB331P1 na codzień (być może zmieniając bransoletę na pasek) i kupić drugi bardziej klasyczny do koszuli. Pytam ogółem o stosunek jakości do ceny tych zegarków Seiko z serii SSB. Na temat innych modeli opinii jest bardzo dużo i potwierdzają się wszędzie zdania "bardzo dobra jakość/cena" a o tych SSB poza opiniami wśród sklepów internetowych (które de facto wyglądają jak pisane przez boty) nie ma. PS. sklepowi crazytime nadal można ufać?
  2. Witam wszystkich. Zdecydowałem się na zakup pierwszego (firmowego) zegarka. Zdecydowałem się na Seiko natomiast nie wiem czy wybór modelu jest optymalny. Budżet to 1000zł więc nie dużo i dużego pola do popisu nie ma. Szczerze powiem, że w dużej mierze zwracam uwagę na wygląd - podoba mi się cała seria zegarków Seiko SSB. Nie wiem dlaczego, ogółem lubię aktywnie spędzać czas i czasami ubrać koszulę i taki wygląd zegarka daje wrażenie zacięcia sportowego jak i elegancji. W związku z tym pytanie. Czy te zegarki SSB Seiko są warte swojej (niedużej) ceny? Po zakupie z wyglądu byłbym usatysfakcjonowany ale chciałbym też mieć z tyłu głowy, że nie kupiłem przysłowiowego gó.... a o tych zegarkach na forum może z dwa pytania znalazłem i nie jestem pewien. Seiko Chronograph SSB331P1 PS. Po przeczytaniu wielu setek tematów (od miesiąca) już planuje kupić kolejny z wyższej półki jak trafią się nadmiarowe pieniądze. Czym więcej się czyta tym więcej człowiek łapie bakcyla, zaraża się tym...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.