Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

oskarkamins

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

40 profile views
  1. Dziękuję za pomoc. Skoro ustaliliśmy, że to tragiczna podróba, to czy nie wie ktoś jakiego modelu to podróba? Czy po prostu to fantazja chińczyka?
  2. Cześć, ostatnio będąc w piwnicy dziadka znalazłem zegarek napisem Breitling. Myślę, że jest to podróba, nie wygląda to na drogi zegarek zwłaszcza, że logo malowane jest na małoczytelnej tarczy czego wcześniej nie widziałem. Ponadto szklany dekiel który robi wrażenie, że nie jest od tego zegarka no i sam mechanizm, który wygląda licho (pomijając uszkodzenie). Nie mogę nigdzie znaleźć co to za model, a raczej jaki model to miało przypominać. Zegarek wygląda na dość stary patrząc na tarczę i indeksy. Dodam, że bezel jest ruchomy, a szklo jak na tak sfatygowany zegarek jest w zadziwiająco w dobrym stanie. Szkiełko jest wypukłe. Z góry dziękuję za pomoc.
  3. Dzień dobry, posiadam zegarek wspomniany w temacie. Niestety po latach używania w pracy uległ wielu otarciom w tym lunety, bezel-a czy inaczej mówiąc pierścienia tachymetru. Wspomniany element jest wklejany, udało mi się go zdemontować jednak nigdzie nie potrafię znaleźć zamiennika. Zdaję sobie sprawę, że wymiana tego jest średnio opłacalna (używany potrafi kosztować 200zł), jednak do zegarka mam sentyment, ponieważ był to mój pierwszy porządny zegarek i w dodatku prezent. Stąd moje pytanie gdzie szukać takiego elementu? Może ktoś ma na sprzedaż. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.