Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

premislao

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Myślałem że to bait,okej zaraz sobie to ogarnę bo chińskiego niestety nie znam ????
 2. Bardziej chodzi mi o fabrykę która zajmuje się stricte wyrobami dla marek a nie sama sprzedaje swoje produkty.
 3. Dobra ma ktoś namiar na takową fabrykę w chinach lub pl,bo szkoda czasu na czytanie tych bredni.
 4. Chodzi mi że chce sprzedawac po 100-400 dolarow,racjonalne jest chyba to że koszt sprowadzenia tego z chin będzie mniejszy,zresztą kwota jaka podalem to kwota sporna bo nie wiem nawet ile kosztuje sprowadzenie 1000-2000 zegarkow iż nie mam namiarów na fabryke produkcyjna o ktora pytam. I nieee jedyne co wchodzi w grę to stworzenie własnej marki,nie będę handlował dla kogoś.
 5. Witajcie! Jestem tutaj nowy więc z góry przepraszam jeśli pisze w nie właściwej zakładce ale nie wiem gdzie ten post powinien się znaleźć. A mianowicie chcę stworzyć własną markę tanich zegarków czyli takich od 100-400 dolarów,problem w tym że nie wiem czy w Polsce istnieje jakaś fabryka która produkuje takie gotowe już zegarki po tym jak prześle im projekt/wzór. Na początek chciałbym zamówić około 1000-2000 zegarków,słyszałem że w chinach i ogólnie azji są takie fabryki ktore przysylaja gotowe zegarki.Wie ktos cos o nich a moze ktos wie czy w Polsce taka istnieje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.