Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Lotus_official

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by Lotus_official


 1. Jak Lotus czy podszywając się pod innego forumowicza?

  I nie zapomnij zalajkować swojej wypowiedzi z jednego z multikont które tu pozakładałeś. A propos interesów...

  Mam jedno konto a liczba lajków powinna dać głównie Tobie do myślenia . I założyłem je po to abyś nie zniechęcał innych użytkowników do odwiedzania forum.

  To jest ostatni mój post do Ciebie bo zaraz się poskarżysz a ja poniosę konsekwencje o na spokojnie bezczelnie będziesz o gadzich zachowaniach pisał :-)))


 2. Widzę że niczego się nie nauczyłeś...wystarczy pisać tu o faktach a nie uprawiać propagandę. Poprzednio nawet nie chciało ci się zadzwonić do Pieśkiewicza żeby sprawdzić jak jest, wolałeś powoływać się na „bliżej nieokreślone opinie z for” .To nie jest brak kwalifikacji polskiego serwisu tylko decyzja biznesowa Tudora. Dotyczy wszystkich lokalnych serwisów a kiedy i czy w ogóle się zmieni - nikt tego nie wie.

  A jak znudził ci się Tudor - po prostu obniż cenę.

  Nie sprzedaje Tudora, nie ma takiego planu póki co, mało tego zamierzam kupić jeszcze jednego:-).

  Nie mierz wszystkich swoją miarą, tu się nie sprzedaje ;-)

  Co do autoryzacji poczekaj chwile , sprawdź czy sie ubiegają czy nie, nie tak nerwowo , to w interesie nas wszystkich...

   

  Jak zwykle kula w płot a potem będzie skromne ,acha..’


 3. Masz jakieś fakty na poparcie tych tez czy to tylko propagandowe spekulacje ?

  Od początku żaden lokalny serwis nie tylko w PL nie naprawiał własnych mechanizmów Tudora. Coś się zmieniło?

  W tej chwili żaden autoryzowany serwis nie naprawia w PL nowych mechanizmów Tudora i Rolexa. Czy się to zmieni zobaczymy niebawem.

   

  O propagandzie nie ma tutaj mowy , musiałbym mieć w tym jakiś interes:-)

  Niemiec płakał jak sprzedawał niebieskiego black bay na ecie a jak sprzedawał Datejusty z nowymi inhousami to się chciał prawie wieszać z żalu :-) . Punkt widzenia zależy wiadomo od czego...

  Hm. To mój w takim razie jakiś dziadowski bo na dzień robi - 5 do -8 :[ więc w bajki wkładam te opinie. Faktem jest że p tygodniu ma -5 s, ciekawe zachowanie.

   

  Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  To rzeczywiście wyjątkowo słaby performance jak na inhouse Tudora, dziennie 8s...:-(... Słyną przecież z wgniatającej w fotel dokładności ...

 4. Smp mi się znudziła po 2 dniach, a tudora mam jz tydzień:P

  Ja raczej mojego nie sprzedam szybko

  Ceramika jest na lewo i na prawo, trudno być może się tym wtedy podniecać. Aluminiowy bezel, fajne kolorki , vintage feel jeśli chodzi o tarcze ,to pewnie jest w Tudorze ciekawsze. Natomiast mnie nowy seamaster jara zwłaszcza na gumie. Jesień i zima black bay, wiosna i lato smp.


 5. Zarówno fani Rolexa biegają po innych forumowych markach broniąc zaciekle swoich pozycji, czasami atakując i vice versa, w tym wątku pojawiają się głosy krytyczne, drugiej grupy.

   

  Obie grupy mają jedną wspólna cechę, poza tym forum, nikogo nie interesuje jak świetne zegarki mają na nadgarstkach. To jak sadomasochizm, potrzebują forum dla pochlebstw których w realu brak natomiast z drugiej strony krytykują klimat forum.

   

  Pośród miłośników są tu oczywiście handlarze i kryptohandlarze którzy kreują popyt, bronią ceny swoich produktów, bo rynek lokalny nie jest zbyt duży. Więc mamy mix.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.