Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

burt

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

57 profile views
 1. burt

  Perfumy

  Love Desire - fajny, trwały zapach o nietuzinkowej nucie. Powiedziałbym, że intrygujący. Z tych które generują pozytywne emocje.
 2. Widać, że stadiony będą się w coraz większym stopniu otwierały, a co za tym idzie, kibice też będą coraz chętniej wracali na stadiony. Pytanie tylko co będzie z ligą: kto będzie zaklasyfikowany a kto spadnie. Jednak to wyłączenie na kilka miesięcy z aktywności, pozostawi trwały ślad. Ale nie mam wątpliwości, ze wszystko się z czasem odrodzi, przebudzi do życia. Nie chcę już wspominać o ME w Piłce Nożnej. Ciekawe jak to teraz się potoczy. W sumie dobry czas na uzupełnienie zapasów barw narodowych i flag typu link.
 3. Usunąłem przez przypadek zdjęcia z karty pamięci, poprzez funkcję format. Pytanie, czy i jak można to odzyskać. Chyba nic tam nie nadpisywałem. edit Ok, chyba znalazłem sposób, ale trzeba będzie go wysłać do serwisu: https://www.avidata.pl/odzyskiwanie-danych-z-pendrive.php Nie było innej opcji.
 4. Oglądam te wasze fury i jedna lepsza od drugiej. Dochodzę do wniosku, że zakup takiego samochodu, zabytkowego to jest super sposób na dywersyfikację posiadanego majątku. Jeden inwestuje w nieruchomości, drugi w sztukę, trzeci w edukację a jeszcze inny w samochody czy motocykle. Fakt, że koszt przechowywania takiego majątku jest stosunkowo duży, ale sumarycznie wydaje się to być całkiem dobrą opcją i przechowywaniem kapitału właśnie na czas kryzysu.
 5. burt

  MMA

  Najman już kilka razy. Ile można Poza tym tutaj bardziej w jego przypadku chodziło o auto reklamę, o auto promocję. Bo jest wielu nawet lepszych bokserów czy innych zawodników sztuk walki, którzy pomimo, że dają radę, to nie są rozpoznawalni. Mi zawsze zawodnicy MMA kojarzą się z ochraniaczami na zębach oraz odzieży o takim wzornictwie: https://www.fightershop.com.pl/12535-koszulka-extreme-adrenaline-thug-life
 6. Po mieści jeżdżę na rowerze Gazelle - muszę powiedzieć, że sprawuje się naprawdę bardzo dobrze.
 7. burt

  MMA

  Ciekawe jakiego teraz celebrytę wystawią do walki w MMA, aby zachęcić ludzi do oglądania.
 8. burt

  Motocykle

  Cezar - czegoś takiego właśnie szukam teraz. Taki uniwersalny, trochę do miasta, na trasę ewentualnie w trudniejszy teren. Kolejne pytanie, to czy stosujecie jakieś systemy antykradzieżowe? Mam tutaj na myśli odcinanie zapłonu czy coś bardziej zaawansowanego czyli np lokalizatory motocyklów takie jak https://notione.com/sklep/lokalizator-roweru-motocykla
 9. burt

  Perfumy

  Ze świeżych: Cool water DavidoffaSignature również są okniezły jest też czarny BossSam ostatnio używam perfum z feromonami love desire i również zauważyłem,że podoba się innym. kupiłem z ciekawości. Nie były drogie a są całkiem całkiem.Co do tego czy wybrać edt czy edp to zależy. Czasami zdarza się,że edt jest lepsze niż edp.
 10. Ubytek duży. Nawet jak się jeździ po mieście, to widać, że aktywność społeczna jest dosyć mocno zmniejszona. Otwartym pytaniem pozostaje jeszcze, jak długo to wszystko potrwa? Bo rzeczywiście wpływa to dosyć mocno negatywnie na wiele dziedzin i aspektów życia społecznego, gospodarczego. Pytanie z innej beczki: czy ktoś przerabiał może temat ubezpieczenia OC? Bierzecie jakieś inne niż najtańsze? Pytam, bo przegląda poszczególne oferty np tutaj https://wygodnie.pl/ i oprócz ceny, to w zasadzie niczym się od siebie nie różnią.
 11. burt

  Twój ogród

  Z tego co sprawdziłem w prognozie pogody, to raczej nie przewidywane są jakieś większe przymrozki.
 12. burt

  Kominek w bloku

  Nie masz co rozpocząć Kominek potrafi dać fany klimat ale ten tradycyjny również ma sporo wad. Trzeba częściej malować mieszkanie, brudzi jak również bywaja problemy z wentylacją. Zawsze dla klimatu możesz wstawić sobie kominek elektryczny, szczególnie, że te nowoczesne kominki dają już naturalny wygląd płomienia. Piszę tutaj o płomieniu 3d.
 13. burt

  Kominek w bloku

  Pytanie czy będziesz miał komin. Ale podejrzewam, ze raczej nie bo o ile można takie kominy spotkać w kamienicach to raczej się ich nie zobaczy w nowych budynkach. Nie wiem również jak wysoki jest budynek ale według przepisów można kominek zamontować jedynie w budynku niskokondygnacyjnym czyli maksymalnie parter plsu 3 piętra. W Polsce również wprowadzają zakazy palenia paliwem starym w coraz większej liczbie stref. Moim zdaniem lepiej zastanowić się nad biokominkiem albo kominkiem elektrycznym. Sam ostatnio postawiłem na kominek elektryczny w domu.
 14. burt

  Buty

  Nie wiem czy zauważyliście, ale w wielu sklepach, przede wszystkim tych internetowych jakie są promocje. Powiem wam tak, w tym roku będą bardzo duże przeceny, przede wszystkim na odzież, co mnie prywatnie bardzo cieszy. Już to dostrzegam, ale intuicja podpowiada mi, że będzie jeszcze taniej, bo firmy przecież mają pełne magazyny odzieży, obuwia itd. Tutaj proponuję jeszcze sprawdzić: https://www.fightershop.com.pl/11016-klapki-pit-bull-logo-czarne
 15. Zegarki, zwłaszcza te markowe to bardzo często luksusowe rzeczy. Oznacza to w dużym skrócie, że w sytuacji gdy społeczeństwo będzie musiało zacisnąć pasa, nie będzie za bardzo wolnych środków na inwestowanie w luksusowe rzeczy. Ludzie będą w pierwszej kolejności próbowali związać koniec z końcem. Zwłaszcza, że wielu ma kredyty, a brak pracy, wysokie kredyty, często jeszcze we frankach szwajcarskich to iście wybuchowa mieszanka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.