Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

mateusz12i3

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Ale gdybym kupił z kraju w UE to bez podatków nie? ????
 2. Witam, planuję zakup zegarka casio duro w kolorze niebieskim. Wie ktoś gdzie mogę taki nabyć?
 3. Sa jakieś zegarki z wypukłym szkiełkiem od seiko? ????
 4. O! ciekawa propozycja. Przed chwilą znalazłem również timexa TW2P75400 tylko za ok 250 zł za 650zł wolałbym kupić już wymarzonego zeppelina
 5. znasz jeszcze jakieś zagraniczne strony z darmową wysyłką?
 6. Ciekawy. A jeszcze jedno pytanie dodam. Jaki jest koszt utrzymania zegarka utomatycznego? Co to się z tym robi? serwisuje?
 7. Cześć. Do tej pory nosiłem codziennie mojego samsunga gear sport, ale ujrzeniu zegarka "zeppelin Los Angeles" urzekło mnie jego wypukłe szkiełko i odrazu zapragnąłem mieć taki na swoim nadgarstku. Niestety ten zegarek kosztuje ok. 1000 zł. Ja puki co nie mogę pozwolić sobie na zegarek z tej półki cenowej, więc zwracam się do was z prośbą o podanie modeli zegarków z wypukłym szkiełkiem które znacie do kwoty 500zł. Zastanawiam się tez nad pójściem na kompromis i kupnem używanego egzemplarza. Prosiłbym was również o podanie miejsc w ktorych mogę tego dokonać prócz allegro, olx i forum, bo te już znam.
 8. Jesten na tym forum po raz pierwszy, więc chchiałbym sie przedstawić. Nazywam się mateusz. Interesuję się fotograią, kolarstwem górskim oraz inwestycjami.
 9. Bardzo podobają mi się zegarki z wypukłym szkiełkiem. Jakie znacie modele do 500 zł?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.