Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Kamil29

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamil29

  1. fajne propozycje trzeba przyznać. Podoba mi się rownież Longines-hydroconquest. A co jeśli automat będzie leżał w szafie nieużywany lub używany dajmy na to raz na tydzień czy nie będzie mu to szkodziło? i czy naciąg manualny i kręcenie dość częste nie prowadzi do jakichkolwiek uszkodzeń? może pytania dość banalne ale dla mnie amatora dość ważne.
  2. o fajny pomysł z tym wskaźnikiem rezerwy chodu warty przemyślenia.
  3. Dzień dobry nazywam się Kamil. Chciałbym was prosić o pomoc w kilku kwestiach. Niedługo będę miał 30 urodziny i pierwszą myślą na prezent był zegarek najlepiej dość uniwersalny do 5k ,żeby był perełką w mojej skromnej ''kolekcji''. Do tej pory posiadam 3 kwarce certina ds podium, zwkly klasyczny citizen solar i roamer ceraline. Teraz zastawiam się nad zegarkiem automatycznym problemem jest to,że pracuje siedząco i to ,że nigdy nie posiadałem zegarka automatycznego czy w takim wypadku byłby sens kupna automata biorąc pod uwage siedzący tryb zycia? i druga sprawa czy nie szkoda kasy na kupno kwarca do 5k? Pierwsza moja myśl to Tag Heuer forumula 1. Czy w takim wypadku konieczny byłby rotomat? zapraszam do dyskusji i sugestii.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.