Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radek37

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Bardzo dziękuję za trop, przejrzałem wszystkie. Myślę, że z powyższych zegarków najbardziej skłaniałbym się ku Festinie - mechanizm niezły, no i to szło szafirowe. Mnie samemu wpadły w oko 😁
  2. Zdaję sobie z tego sprawę - dlatego nie wykluczam też możliwości zakupu zegarka z drugiej ręki. Z nowych pozostaje praktycznie Citizen wskazany powyżej przez @Sent (dzięki za podpowiedź), no i np. Seiko SNXS77 lub SNK607K1 (choć trochę małe koperty, bo odpowiednio 37 mm i 38 mm). Mam jeszcze około miesiąca czasu, dlatego za każdą podpowiedź i ofertę będę wdzięczny.
  3. Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc w wyborze zegarka dla przyjaciela na 30. urodziny. Kolega ciągle wspomina, że marzy mu się zegarek na bransolecie z naciągiem manualnym lub automatycznym. Chciałbym zrobić mu więc prezent, choć budżet jest ograniczony (600-700 zł). W grę wchodzą wszystkie marki, może oprócz Orienta (kolega ma już jednego). Może ktoś z Was ma jakiś zegarek na sprzedaż? Nie musi być nowy, może być używany, ale w bardzo dobrym stanie. Szerokość koperty co najmniej 40 mm, styl raczej klasyczny. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.