Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szymon126

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Mam kilka zegarków od dziadka i potrzebuję jakiś informacji o nich , interesuje mnie ref, rok produkcji kraj pochodzenia. z góry dziękuję za pomoc 1. Na tarczy sygnowany Mido oceanstar powerwind. swiss made więc podejrzewam że jest to szwajcarski zegarek jednak nie mam pojęcia jaki tam jest werk ani jaki ma ref. 2. Swatch . Tą markę znam tutaj bym prosił tylko o ref. zegarka . 3. Ten zegarek nie mam pojęcia co to jest. może ktoś rozpozna 4. Zegarek sygnowany logiem Wida, nie mam żadnych informacji o tym zegarku jak by ktoś coś wiedział o tej marce to proszę o informację. reszta zegarków raczej nie jest ciekawa ale wrzucę zdjęcia może ktoś zna te zegarki. 5. I jeszcze Taki zegarek kieszonkowy . z góry dziękuję za pomoc.
  2. Witam dostałem zegarek logowany marką Anker, niestety nigdzie nie umiem znaleźć żadnych informacji o tym zegarku oraz o Marce. Jeszcze nie mam go fizycznie ( nie przyjechał z Niemiec ). Myślę że jest to zegarek mechaniczny. jeśli ktoś coś wie o marce i o tym zegarku prosiłbym o informację
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.