Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sandeman

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szkiełko tez oryginał więc chyba nie zmienię. Ogólnie chyba zostawię tak jak jest póki co
 2. No i zacząłem przeglądać stare zegarki mimo moich wcześniejszych zarzekań.... Co sądzicie o tym : https://www.olx.pl/oferta/omega-zegarek-vintage-cal-565-automatic-automatyczny-s-CID87-IDFDMu3.html ??
 3. Dziękuję wszystkim za porady ! Bardzo ładny zegarek ! Jasna tarcza jest dobrym pomysłem ! Pomysł fajny , jednak okazja 5 urodzin też dobra Dlatego raczej 2020 ( od 2015 co innego w beczce się przegryza ) Dobre kierunki, będę przeglądał. Ten polski spore wrażenie na mnie zrobił, choć bardziej Royal ale tarcza ciemna. Mam zegarek po swoim Dziadku, który pójdzie "dalej", chciałbym coś "swojego" kojarzonego ze mną z aktualnym czasem. Oglądałem ostatnio tą Certine DS 1 ( C029.807.11.031.02) - bardzo fajna bo i bransoleta i pasek i wydaje się ciekawa przez niebieskie wskazówki. Co sądzicie? Jeszcze Maurice Lacroix mi się spodobał ( LCL1237SS0011312). Chciałbym aby firma była rozpoznawalna też za lat XX. A może coś polskiego właśnie ? Co sądzicie o Błonie Dukat Biały? Czy jest w ogóle szansa go upolować ?
 4. Dzień dobry ! Czasem tak się życie układa że niektóre sprawy przyspieszają i trzeba zacząć myśleć wcześniej o pewnych sprawach. Bez przedłużania. Szukam inspiracji, pomysłów i rad w sprawie wyboru zegarka. Zegarek do ok 3000 zl , nie koniecznie nowy, " klasyczny" , bez dodatkowych wskazówek ( chronograf itd) , raczej bez daty ( lub ewentualnie ) , na codzień ale i do garnituru, szkiełko szafirowe. Zegarek ma być pamiątka dla Mojego syna który ma aktualnie 5 lat więc nie wiem do końca co mu bedzie odpowiadało więc patrzę na siebie. Rozmiar mojego nadgarstka 17 cm. Kolor tarczy - raczej czarny , złota koperta. Podoba mi się Certina DS 1, również Certina DS Action, bardzo ładny jest Epos Emotion ( ale za dużo jednak) . Ogólnie ten styl. Prosiłbym o pomysły, porady. Dziękuję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.