Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tikemi

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. na pewno do obejrzenia - wygląda zacnie jeszcze dokładam do ciekawych Ulysee Nardin diver 42mm IWC Aquatimer chyba za wielki...
  2. Cześć, po wielu przemyśleniach stwierdzam, że chyba lepiej podpytać doświadczonych - szczególnie, że ciężko znaleźć do przymierzenia w PL a nie chcę wtopić z wyborem założenia podstawowe - diver (lub ewentualnie zegarek sportowy) z lekką nutą vintage pierwszy zegarek, do noszenia codziennie (nie do garnituru) ograniczenia - nadgarstek 19cm, więc niestety duże kalibry nie podejdą nie rolex budżet w okolicy 30k (zakup chyba poza krajem, patrząc na ceny i dostępności) - nie musi być w punkt ta suma chwilowe rozterki: Blancpain FF Batyscaphe Panerai Luminor Omega Seamaster 300 (nie diver ale bardzo fajny styl) i Omega Diver Oris 65 na co jeszcze warto popatrzeć? (na pewno Sinn, ale trochę za nowocześnie), raczej stonowane wzornictwo, bez złota (ale brąz już chętnie) jaki realnie kaliber ma sens? 44 zdecydowanie za wielki, 42 Panerai mierzyłem i też jakoś bez przekonania - strasznie rzuca się w oczy) dzięki za wszelkie podpowiedzi i ew jak ktoś ma podobnie chude nadgarstki to może foto "rozmiarowe"
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.