Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vincent van God

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Vincent van God

 1. Już dawno to klientowi mówiłem i odradzałem, lecz chyba musi usłyszeć cenę, aby to zrozumieć. Dzięki wielkie!
 2. Witam, Poszukuję kogoś kto potrafi rzeźbić wzory na zegarkach. Mam klienta, który chciałby ,,ozdobić" swój zegarek i bransoletę w wzór jak na zdjęciach. Znacie może zegarmistrza lub kogoś z podobnych działów kto mógłby coś takiego wykonać?
 3. Pamiętaj, że to nie Nam ma się podobać zegarek, a Tobie. Ja osobiście mam dosyć wszystkich ,,markowych" i wyglądających tak samo zegarków przez co często sięgam do firm mniej znanych, lecz dużo ładniejszych. Oficialnie miałem czekać, aż mi się Citizen naładuje, lecz wybrałem ot majtkowca jak powiadasz i bardzo go lubię.
 4. Cóż.. za duży na moją rękę 52mm ale przed sprzedażą bawię się nim cały dzień.
 5. Przepraszam za do wyżej. Nie mam pojęcia jak to usunąć.
 6. Dziękuję za odpowiedź. Po pracy zabiorę się za lekturę.
 7. Witam, od jakiegoś czasu kupuję i sprzedaję zegarki nie zarobkowo, a po prostu po czasie mi się nudzą i zastanawiam się jak prawnie wygląda opcja sprzedaży tych 3 i czym te 3 grupy szczególnie się różnią. Co do Fałszywki to jestem tego świadomy, lecz do replik lub pasówek to już nie mam zielonego pojęcia. Podsumowując. Polubiłem pasówki i posiadam już ponad 15 sztuk z czego chciałbym odsprzedać takowe z mechanizmem Rolexa, IWC i Taga. Czy sprzedaż takich produktów jest legalna i czy nie będę miął z tym problemów?
 8. Nie jestem typowym fanem, zegarmistrzem lub osobą, która spotkacie na tym forum. Jestem totalnym amatorem, który patrzy bardziej na design i jakość zegarka, a nie tylko samą nazwę. Często zegarki szybko mi się nudzą, więc często kupuję nowe i sprzedaje stare chociaż swój pierwszy zegarek mam do dziś
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.