Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

K88

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Jeśli chcesz wiedzieć, to należał do mojego ojca. Aczkolwiek,zostawił mi po sobie cenniejsze czasomierze, także chęć renowacji tego bardziej wynika z mojego zamiłowania do starych rzeczy. Co do casio z wyświetlaczem, to sam miałem jeden jak byłem młodszy, ale niestety przegrał z czasem Wracając do tematu - w takiej sytuacji pewnie pójdę za Twoją radą i daruję sobie jego regenerację. Dzięki za pomoc!
  2. Ta tylko, że to mi niewiele mówi. Szukałem na forach, ale z mizernym skutkiem. Potrzebuje więcej szczegółów. P.S. Ile w przybliżeniu wyszłaby taka renowacja?
  3. Witam wszystkich, Przebierając rzeczy na strychu, znalazłem trochę rupieci. Podejrzewam, że poza sentymentalną nie mają żadnej wartości, ale mam pytanie odnośnie zegarka Citizen. Czy jest ktoś kto kojarzy ten model i mógłby mi co nieco o nim opowiedzieć? Ile kosztowałaby w przybliżeniu renowacja takiego zegarka? Poniżej zamieszczam linki do zdjęć. https://ibb.co/xHYY8sm https://ibb.co/BqxtSY8 https://ibb.co/Jcbbvc2 https://ibb.co/n1s72v8 https://ibb.co/fpwNG6Q https://ibb.co/GVDWXML
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.