Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mrozovski

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  PL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ball fajny, ale jakoś mnie nie porywa. Za to Sinn mnie urzekł. ChW planuje na grudzień, słyszałem ze lubią poszaleć z promkami. Hamiltona miałem kiedyś, sprzedałem i jakoś nie tęsknie. A Smiths co to za herbatnik?
 2. potrzebuje zmiany od SARBA zreszta z braciakiem już ugadane, a u mnie słowo święte jest Używka też może być. Myślałem o tej marce, ale cena było dużo wyższa niż mój budżet. Będę obserwował wasz rynek tej marki kompletnie nie znam. Poszukam sobie info.
 3. Hej, tak jak w temacie, szukam zegarka EDC * automat * 37-40 * czytelna tarcza (z datownikiem lub bez) * minimum 5atm * do 4 tysięcy * nie chce faz księżyca, chrono, zegarka typu diver (mam, ale noszę go średnio 2-3* na miesiąc, wiec pewnie pójdzie do sprzedaży) ani eleganta (mam). Obecnie nosze SARB035 na zmianę z elegantem, ale Seiko oddaje bratu, który dopiero łapie fazę na zegarki w automacie. Natomiast zmiana pracy spowodowała, że garnitur nie będzie już moim codziennym ubiorem, więc elegant też nie będzie tak często noszony. Dlatego szukam czegoś w miarę uniwersalnego. Jak macie jakieś fajne pomysły, to proszę o rady. Pozdrawiam, Igor.
 4. Fajnie, że jesteście
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.