Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

t.o.m.e.k

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Mam jeszcze pytanie: czy w przypadku tych propozycji mam się skupiać na mechanizmach czy po porostu brać, który się podoba, bo i tak każdy wybór będzie bdb.?
 2. Wiesz co, to specjalny prezent i miał też dla wuja duże znaczenie, więc nie chciałbym go poniewierać
 3. Wow. Ile propozycji 🤯 Teraz bądź tu mądry człowieku i wybierz coś. Pewnie trzeba będzie jakieś recki pooglądać, o ile będą. Dobrze, że jest z czego wybierać, bo obawiałem się, że z moim nadgarstkiem może nie być tak łatwo.
 4. Cześć Panowie. Jak przy każdy zakupie pojawia się wiele tematów, wątków, aspektów do rozpatrzenia i decyzji do podjęcia. Dlatego zamiast kupować 'w ciemno' sugerując się jedynie opisem producenta, dużo bardziej wolę zasięgnąć rady znawców. Stąd mój post tutaj. W szufladzie leży prezent od wujka - Omega Geneve z lat 70-80, ale to raczej ten typ, który pasuje do bardzo eleganckiego stroju. Dlatego też zacząłem poszukiwania zegarka mniej eleganckiego, który towarzyszyłby mi na codzień. Mam 24 lata. Do tej pory nosiłem na baterie. Teraz chciałbym zakupić automat, ale przyznam szczerze, że jestem dość "świeży" w tej tematyce. Do tego wielkość mojego nadgarstka (16-16,5) sprawia, że ciężko mi znaleźć zegarek, który by pasował. Chciałbym przeznaczyć tak do 3 tysięcy złotych. Oczywiście nie musi to być 2999 może też być 1800 - jeśli uznacie, że produkt w tej kwocie na pierwszy automat nada się idealnie. Chciałbym żeby zegarek: pasował mi do koszul, dżinsów, swetrów, marynarek, czasami t-shirtów - nic mocno eleganckiego był podatny na zmianę pasków był w miarę wodoszczelny - tak by mycie rąk czy deszcz nie uszkodziły go tak jak wyżej wspomniałem, pasował do nadgarstka 16-16,5cm szafir - ale to nie najważniejszy wymóg nowy lub używany (nawet lepszy dobry używany niż średni nowy) na tarczy może być data, ale nie musi. Nie podobają mi się zegarki z chronografami (tak to się chyba nazywa). Reasumując: im mniej się dzieje tym lepiej. Doradźcie coś proszę Z góry dziękuje za poświęcony czas
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.