Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bart90

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Kurde, mogłem napisać, Tissota nie chce - miałem tego dżentelmena, ale oddałem. Nie polubiliśmy się. No właśnie te SARBY podobają mi się, ale teraz to taki Święty Graal wśród zegarków A, Panowie może coś z microbrandow? Widziałem ostatnio na Insta fotki Smiths Everesta, ale out of stock jest.
  2. Kurde, opcja z Orientem spoko, ale mnie się ta rezerwa chodu nie podoba. Gdyby jej nie było - brałbym. Certine brałem pod uwagę, ale to w ostateczności, jak nic innego nie wpadnie mi w oko. Szczególnie tę Ds1.
  3. Zwracam się do was z prośba o pomoc w wyborze zegarka codziennego. Nie chce zakładać go do garnituru ani pływać w basenie. Zależy mi na: -automacie -36-40 -czysty i czytelny cyferblat - L2L do 48 - bransoleta, ale z opcja wymiany na paski, - WR min. 50 - nowy lub używka w bardzo dobrym stanie. - nie chce nurka ani chrono - budzet +/- 2.5k Proszę was o radę.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.