Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MarekTe

Użytkownik
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,199 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I tego Ci życzę, nie ze złośliwości tylko z życzliwości, gdyż ta akurat Omega jest lepszym zegarkiem niż ten akurat Rolex 🙂.
 2. Będzie mi przykro, że po roku używania sprzedałem tylko nieznacznie powyżej ceny z metki 🤔😉
 3. Tak filozoficznie rzecz ujmując w różnorodności, w tym także gustów, tkwi piękno świata 🤔😉. Ja dla zdrowia psychicznego powinienem mieć tylko 3 zegarki i stale ich używać. Mam 6 i bardzo z tego powodu cierpię 🙂. Moon był dla mnie i mojego trybu życia zbyt mało uniwersalny, by zmieścić się w tej docelowej, wymarzonej i trochę nierealnej trójce.
 4. U kogoś na ręku bardzo mi się podoba, a u mnie wytrzymała jedynie 2 miesiące od zakupu, choć założona przez nabywcę, budziła subtelną chęć wycofania się z transakcji 😉
 5. Po odpoczynku od forum, wracam z moim ewidentne ulubionym zegarkiem. Przez miesiąc od zakupu, praktycznie nie schodzi z nadgarstka.
 6. Tak oszczędnie w wyrazie ale szczerze, stwierdzę że FAJNY 👌
 7. Upierał się nie będę, pewności nie mam, Ty kupiłeś wtedy, ja jedynie oglądałem, więc pewnie lepiej pamiętasz. Też przerobiłem, Moona doceniam, ale moim ulubionym zegarkiem, przez chwilę, jest każdy następny, który kupię 😉
 8. W styczniu, gdy kupowałem Moona, miałem możliwość wyboru, pomiędzy szafirową kanapką a hesalitem. Wybrałem hesalit z uwagi na większą, moim zdaniem, koszerność. W normalnym użytkowaniu, czyli noszeniu zegarka około 2 razy w tygodniu do pracy biurowej, nie zauważyłem na "szkiełku" zarysowań. Z doświadczeń mego kumpla, który nosi Moona od ponad 20 lat jako EDC, coroczna polerka, względnie wymiana hesalitu, to sprawa finansowo pomijalna i myślę, że nawet wzrost ceny zegarka, tego nie zmienił. Żaden z mechanizmów, tj. stary i nowy nie ma wiele wspólnego z domniemanym lądowaniem na księżycu. Nowy będzie dokładniejszy. Mnie osobiście irytuje, mieszczące się w fabrycznej normie, codzienne 10 sekundowe przyspieszenie calibru 1861. Aczkolwiek może być to wynikiem moich zachwytów nad kupionym 3 tygodnie temu super precyzyjnym Citkiem Chronomasterem Eco-Drive. Nowy Moon z hesalitem to dobry pomysł. Tylko cena staje się bolesna. Góra cztery lata wstecz, nowego Moona można było kupić na chrono24, poniżej 13 tysięcy.
 9. Udało mi się go wziąć z Francji za około 9800-9900 zł po wymianie dokonanej w internetowym kantorze. Ten Holender, był drugą europejską ofertą ale odczuwalnie droższą.
 10. Dzięki w imieniu własnym i Obywatela 🙂. To dokładnie ten niebieski, którego referencję wskazałeś.
 11. Strasznie namieszał ten zegarek. Zastanawiam się po co mi te wszystkie, żenująco 😉, niepunktualne mechaniki ❓❓❓
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.