Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arturk95

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za propozycję, ale zamówiłem już tego Orienta. Gdybym nie zamówił to nigdy bym się nie zdecydował.
 2. @cordi7Dzięki ale zostanę jednak przy automacie. @Perpetuum MobilePrawda. Ale właściwie może obejdzie się bez szafiru, bo spojrzałem na to swoje 3 letnie Casio i nie dorobiłem się na nim najmniejszej ryski. Wiec w sumie szkoda skreślać zegarek z tego powodu. Dziękuję wszystkim za pomoc!
 3. Ktoś mi podesłał jeszcze te 2 typy z automatów. 1. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-sports-field-defender-automatic-ra-ak0401l10b 2. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-sports-automatic-srp513k1 Z tego co wyczytałem w tych mechanizmach już jest ta stop sekunda. Ktoś może coś więcej o nich napisać? Dzięki za pomoc w moich rozterkach.
 4. Jednak chyba zostanę przy Citizenie. Odpuszczę sobie na razie automat i uzbieram na coś ciekawszego. W tej chwili dzięki @Perpetuum Mobile mam na oku dwa modele, dokładnie te same co podesłał. 1.https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-titanium-chronograph-ca0650-82f 2.https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-titanium-eco-drive-ca0350-51e?fbclid=IwAR2ukqsjaHZPedN_oMNVo0M0AtTP95UDnRU6p3WlxazNO3dz_FkdQhlLqEI Powie ktoś coś na temat zastosowanej w nich lumy? Da się odczytać godzinę w nocy?
 5. To faktycznie masz rację że będzie mnie frustrować. Wiec pozostaje przy Citizenach, chyba że ewentualnie polecisz jakis automat? Dzięki za szczegółowe opisanie tego mechanizmu.
 6. Podoba mi się Twoja propozycja. A z tym mechanizmem Seiko jest coś nie tak, czy o co Ci chodzi konkretnie? Pytam bo się całkowicie nie znam na temacie;/
 7. Bardzo fajny, lecz wodoodporność tylko 3bar. Zapomniałem o tym wspomnieć, w sezonie przy częstych wypadach na ryby dobrze by było aby był trochę szczelniejszy. Brodzenie w rzece nie zawsze kończy się wyjściem o suchych ubraniach 😀
 8. Witam. Potrzebuję pomocy przy wyborze zegarka. Mianowicie od 4 lat posiadam jeden model Casio Edifice i przy wyborze następnego zegarka mam pewne rozterki. Czy iść z ciosem i kupić kolejne Casio typu: 1. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-edifice-chronograph-solar-efs-s510d-1avuef 2. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-edifice-premium-carbon-dial-sapphire-solar-efs-s540db-1buef Czy może czas na pierwszy automat : 1. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-automatic-snzg13k1 Ewentualnie może jakiś Citizen z serii eco-drive bądź Seiko z mechanizmem kwarcowym? Przede wszystkim zależy mi na tym aby zegarek był na bransolecie oraz na co dzień. Preferuję większe zegarki, lecz ten Seiko (który jako nieliczny w tej kwocie z automatów) mi się podoba, ma jedynie 41mm. Dziękuje za pomoc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.