Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

agnieszka_001

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Jeszcze znalazłam coś takiego, fajnie, że ma niebieski kolor w środku. Tylko jest dość drogi, więc nie wiem czy warto? https://zegarownia.pl/zegarek-meski-roamer-competence-skeleton-iii-automatic-101663-49-45-05 Obawiam się, że nic nie wyjdzie z niespodzianki i będziemy musieli wybrać razem ostatecznie, bo coś słabo mi to idzie.
  2. Bardzo dziękuję za odzew Tak- właśnie taki typ ma być (coś więcej niż open heart ale żeby nadal był czytelny :). To chyba pół skeleton... Uwagę zwrócił na początku na zegarki Carl von Zeyten, ale jakoś nic tam mi nie pasuje. Mąż jest szczupły i wysoki - trudno mi ocenić nadgarstek Zegarek raczej srebrny i na pasku skórzanym do codziennego noszenia. (Na bransolecie juz ma). Chciałabym, aby chodził codziennie, Prace domowe może, do jakiś poważniejszych myślę, że będzie zdejmował go. Chociaż pewnie wyjdzie takl że będzie raczej do wyjścia. Chyba, że okaże się na tyle wygodny, że będzie chciał go nosić non stop.
  3. Zegarek z WIDOCZNYM MECHANIZMEM (raczej więcej niż małe okienko), na pasku, do codziennego użytku. W końcu udało mi się znależć coś co wizualnie mi sie podoba Seiko Premier Automatic. Czy warto go kupić? (cena ok. 2,5tys.) https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-premier-automatic-ssa399j1?gclid=CjwKCAiA5IL-BRAzEiwA0lcWYprH687ty17w9Gk0_LFIzaSYK6G7hMWa_gxR41U-AKeLZFOui0a2LhoCvXQQAvD_BwE Wcześniej podobał mi się FOSSIL ME3099, ale jakoś niekorzytne opinie wyczytałam o tej marce, a chciałabym aby to był zegarek na lata. https://www.watchshop.pl/zegarki/fossil/meski/me3101?utm_source=google-products&utm_medium=organic&utm_campaign=shoppingfeeds&source=google-products&nst=0&gclid=CjwKCAiA5IL-BRAzEiwA0lcWYnlUCKqvG60kBvLp7H0GbfHDGtYrgbsyngmZUbZ4-pd4z-PB4GN1KhoCN0kQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Doradźcie coś proszę :)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.