Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Edzik2012

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za propozycje. Laco, Stowa, Archimede ma wiele fajnych manuali. Chyba musze więcej odłożyć
 2. Maksymalnie 2,5 k PLN za automata i 3,5 k za manuala.
 3. Cześć, Od dłuższego czasu szukam zegarka na co dzień, koniecznie mechanicznego (manualny to moje marzenie ale automat też ujdzie), maksymalnie 41 średnicy. Szczególnie wpadł mi w oko Seiko Presage Cocktail, przy czym posiada datownik. Wiem że wielu użytkowników preferuje zegarek z datą, ja natomiast jestem zwolennikiem zegarków posiadających na tarczy jedynie wskazówki. Czy firmy zegarkowe przyjmują zamówienie pojedynczych zegarków obejmujące brak datownika na tarczy ( w wielu przypadkach to po prostu wycięty prostokąt w cyferblacie ) czy pozostaje mi bycie upartym i kupno seryjnie produkowanego zegarka i późniejsza modyfikacja na własną rękę ? E.
 4. Cześć, Od pewnego czasu coraz bardziej dotyka mnie wizja przekroczenia 3 dekady życia. Na ten wiekopomny moment chciałem zaopatrzyć się w czasomierz który posłuży co najmniej parę lat. Nie jestem znawcą w temacie zegarków naręcznych ale mam nadzieje że założenie tutaj konta zmieni ten stan rzeczy. E.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.