Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Edzik2012

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Edzik2012

 1. Dziękuję za propozycje. Laco, Stowa, Archimede ma wiele fajnych manuali. Chyba musze więcej odłożyć
 2. Maksymalnie 2,5 k PLN za automata i 3,5 k za manuala.
 3. Cześć, Od dłuższego czasu szukam zegarka na co dzień, koniecznie mechanicznego (manualny to moje marzenie ale automat też ujdzie), maksymalnie 41 średnicy. Szczególnie wpadł mi w oko Seiko Presage Cocktail, przy czym posiada datownik. Wiem że wielu użytkowników preferuje zegarek z datą, ja natomiast jestem zwolennikiem zegarków posiadających na tarczy jedynie wskazówki. Czy firmy zegarkowe przyjmują zamówienie pojedynczych zegarków obejmujące brak datownika na tarczy ( w wielu przypadkach to po prostu wycięty prostokąt w cyferblacie ) czy pozostaje mi bycie upartym i kupno seryjnie produkowanego zegarka i późniejsza modyfikacja na własną rękę ? E.
 4. Cześć, Od pewnego czasu coraz bardziej dotyka mnie wizja przekroczenia 3 dekady życia. Na ten wiekopomny moment chciałem zaopatrzyć się w czasomierz który posłuży co najmniej parę lat. Nie jestem znawcą w temacie zegarków naręcznych ale mam nadzieje że założenie tutaj konta zmieni ten stan rzeczy. E.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.