Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

motocyklista_

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a nie jest to wątek: żarty żartami?
 2. O tych modelach coś wiedziałem, natomiast wersją 7,65 mnie zaskoczyłeś. Odnoszę wrażenie, że dysponujesz kolekcją której niektóre muzea pozazdrościłyby.
 3. W mięśniach są naczynia włosowate, a c*p malutki....
 4. Myślałem, że wiem dużo o polskich /i nie tylko/ pistoletach, ale tu dałem się zaskoczyć. Musiało być ich rzeczywiście niewiele. Ciekawy jestem czy ma lżejszy zamek, czy tylko słabszą sprężynę? Bo przecież nabój 7,65 x 17 jest znacznie słabszy niż 9 x 18.
 5. Poddaję się, wiem tylko o WiR wz 1957 Przed wojną był jeszcze produkowany, bodaj w gnieźnieńskiej fabryce pistole SMOK. Ale miał kaliber 6,35. Nawet Żuk w "Striełkowoje orużie" nie pisze o żadnym polskim pistolecie na nabój 7.65 x 17.
 6. Czy mowa o pistolecie WIR 57, którego jedna wersja była na nabój 7,65? Nie był produkowany seryjnie, była to przymiarka do pistoletu Czak.
 7. (FN Herstal, Fabrique Nationale d'Armes de Guerre) I sporo Walter /PP i PPK/
 8. okazja do trenowanie lewej.
 9. Nie warto dokręcać koronki na maxa jak się nie nurkuje. Rotomat używam tylko do sprawdzenia dokładności chodu np. po regulacji, albo gdy noszenie zegarka ma krótką (kilkudniową) przerwę. Ale nie znaczy to, że nie można inaczej. Serwis też musi z czegoś żyć.
 10. oris williams, omega planet, memosail, epos,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.