Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ranyart

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by ranyart


 1. Dziękuję wszystkim za informacje. Poszperałem trochę w sieci i znalazłem pierwowzór mojego zegarka. Otóż jest to Breitling z 1941 (1943?) robiony dla sił powietrznych marynarki USA. Zgadza się dosłownie wszystko poza napisem Breitling na tarczy i mechaniźmie 😉 Czy możecie mi proszę wytłumaczyć skąd tak istotna różnica? Czy jest to model robiony przez Breitlinga, tyle, że powiedzmy "uboższa" wersja, czy są tu zupełnie inne powody i jakie? Załączam zdjęcia oryginału i link do opisu w sieci. Dzięki !

   

   

   

  Clipboard01.jpg

  Clipboard02.jpg

  Clipboard03.jpg

  Clipboard04.jpg


 2. Witam

   

  Proszę o identyfikację zegarka. Na tarczy napis Precision, ale to raczej nie jest marka (?). W środku widoczne ślady ingerencji, wygląda na to, że brakuje też elementów. Generalnie zegarek chodzi i odmierza czas, ale z widocznych przyczyn nie działają inne funkcje. Co ciekawe, duża, cienka wskazówka to nie sekundnik - ten znajduje się na dole tarczy. O ile to możliwe, byłbym wdzięczny również za wskazanie co to były za funkcje, w które był wyposażony. Dziękuję. 

   

  IMG_E0251.thumb.JPG.b6e3e8a660a29a21b0c809dd228d4599.JPG

  IMG_E0252.JPG

  IMG_E0253.JPG

  IMG_E0256.JPG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.