Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

pawelrr

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by pawelrr


 1. 25 minut temu, jezyk10 napisał(-a):

  Dzisiaj miałem okazję przymierzyć Awiatora i muszę przyznać, że mnie oczarował... Na zdjęciach wydawał mi się niezbyt atrakcyjny, a na pewno nie na tyle, żeby się nim zachwycić, ale na żywo - świetny. Myślałem, że koperta będzie zbyt "ordynarna", a ta prezentuje się bardzo schludnie, to chyba zasługa świetnego wyprofilowania i dopasowania do nadgarstka. Nie miałem ochoty go ściągać. Kawał dobrej roboty, jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to nie ma co dużej myśleć ;) Zdecydowanie kiedyś go nabędę i zrobię na forum obszerny test podczas wyjazdu w jakieś ciekawe miejsce! 

   

  Z tymi zdjęciami jest chyba problem w Vratce. Bo zegarki cudne, a zdjęcia na stronie i na Facebooku Vratki delikatnie mówiąc średnie - myślę, że sprzedaż byłaby dużo większa, gdyby nad tym aspektem popracować.


 2. 8 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

  Mam w planach zmienić pasek, bo ori jest beznadziejny. Tylko u mnie ten zegar dostaje max kilkanaście godzin w miesiącu, więc jak idzie do pudełka na długie leżakowanie, to zapominam o zmianie paska🤷🏻‍♂️

  To jak już będziesz zmieniał, rób to delikatnie, bo się "bioceramika" odkształca ;)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.