-
Content Count
840 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Posts posted by PiterM
-
-
Spokojnych…
18 -
6 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):Super fotka, klimat jest. Co to za pasek? Mogę prosić namiary.
Stary dobry Dirk (klasyka wśród Paneristi) z wszytą tytanową klamrą wykonaną ręcznie przeze mnie
1 -
Chris Reeve Mnandi to raczej biżuteria o wadze 40 gramów, tytan i kilkusetletni dąb wyciągnięty z irlandzkiego torfowiska. Bo choćby przypadkową nitkę z ubrania lepiej odciąć niż wyrywać. Ale to temat na inny wątek
0 -
Do opery też chodzi...
14 -
Stare dobre 24... zestaw biurowy?
12 -
4 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):Naprawdę super foty.
Sam ją zrobiłeś ❓️
Dzięki! Tak, tą akurat sam, jak zresztą większość.
0 -
10 godzin temu, Mirosuaw napisał(-a):Rok się dopiero zaczął, ale zaryzykuję stwierdzenie, że jest to zdjęcie nadgarstkowe roku. I jeśli ktoś to przebije, to - z całym szacunkiem dla wszystkich - może tego dokonać tylko @PiterM
dzięki! Postaram się
3 -
No dobra, jak wrist-check, to wrist-check...
więcej w mojej recenzji:
22 -
W dniu 29.01.2026 o 20:39, PatLove napisał(-a):Jak Ci sie nosi PAM na tych parcianych paskach? Mam 0002 ale noszę tylko na gumach albo na skórze bo wydawało mi się, że inne będą zbyt wiotkie w stosunku do masy tego zegarka.
Uwielbiam parciane! Ostatnio męczę pasek PAM Aviazione Navale, niby niedostępny osobno, ale w Rzymie w butiku dostałem spod lady
A jeśli mówię "męczę" to nie mam na myśli desk-diving'u:
21 -
To jeszcze wrześniowe Tatry:
Oraz koniec października w Bieszczadach i pierwszy raz na ponad 1000m w siodle:
20 -
Zero na koniu też pojedzie jak trzeba (więcej fotek w moim wątku z recką)
12 -
Latem tego roku mój stary dobry PAM000 dorzucił do swojego pamiętniczka nowe doświadczenie - przemierzanie konno bieszczadzkich bezdroży
21 -
Zaległe z wiosennego Kościelca, plus wspomnieniowe foty z moich pierwszych Tatr... 40 lat temu (oops!)
Oraz z kwietniowej wyprawy na Świnicę, ale miałem totalne mleko, od połowy wejścia już tylko własne raki widziałem. Za to dopisały kozice
17 -
Planowane pół roku wcześniej... i wylądowałem w Rzymie tak, że się jeszcze na pierwszy dzień konklawe załapałem. A tu fotki z przygotowań, jak jeszcze bez problemu można było chodzić po Placu Św. Piotra. Taka inna "przygoda", ale też ciekawa, no i nowy teren dla mojego 000
15 -
W dniu 17.04.2025 o 09:19, adventure napisał(-a):Super. A ten pasek skąd masz?
Hawk Rigger (UK)1 -
Nóż
in PO GODZINACH
Dauntless Manufacturing - Matt Helm Work Knife
10 -
-
Jedziemy dalej... ferie, narty, i w dzień i w nocy:
20 -
A tu już 000 w zimowej scenerii bieszczadzkiej...
18 -
000 w Bieszczadach...
19 -
W dniu 9.12.2024 o 22:03, pisar napisał(-a):Co to za Arc'teryx na ostatnim zdjęciu?
Nie zauważyłem, to Atom SL w wersji LEAF (była taka seria, stąd kolor Wolf oraz niekontrastowe logo).
1 -
We wrześniu pogoda nie rozpieszczała... ale cóż, góry wołają - trzeba iść!
21 -
Przerobiłem już trochę ProTreków, G-Shocków... Instinct 2X Solar to najlepsze outdoorowe (nie fitness/tracking) narzędzie nadgarstkowe jakie było mi dane używać. Oczywiście pomijam sytuacje, gdy ryzyko/wymagania pozwalają i na nadgarstku ląduje PAM000. Wracając - jedynka solarna już była bardzo ok, ale 2X to rewelacja! Pogoda, alarm burzowy, kompas, GPS jakby co, latarka (rewelacyjna w nocy w żaglówce czy w pokoju schroniskowym) i duża bateria. No i mocny solar, który latem realnie działa i doładowuje zegar w takim stopniu, że na żaglach w tym roku po tygodniu miałem więcej prądu na zakończenie, niż gdy zaczynałem rejs. A do tego pasuje każdy pasek 26mm (także 2-częściowe NATO) i jest totalnie pancerny w starciu z outdoorem. I można w nim nawet pompki robić, co jak wielu G-Shock'owcom wiadomo nie jest zalecane w niektórych flagowych outdoorowych modelach
10 -
Mazurskie klimaty...
I jeszcze z tego samego wieczora, koło 23ciej:
25

Panerai PAM000 ‘Logo Base’ – recenzja po wieloletnim używaniu
in Testy i recenzje
Posted
Z majówki...