Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RadG

Użytkownik
 • Content Count

  2,019
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by RadG


 1. Fakt, dobrze utrzymane, ale też wymagały prac upiększających i czyszczenia brzuszków. Cosmic kupiłem w stanie agonalnym, tarcza zerwana, mechanizm nie pracował, szkło matowe, koperta zielona od nalotu, itd. Na szczęście z kaczątka udało się zrobić łabędzia. Złotko też lekko czyszczone, ostatnia tylko w kwestii wyczyszczenia nalotu na kopercie i polerowanie szkła.


 2. Faktycznie marka fajna i mniej popularna w Polsce. Ale Omega i Longines to jednak trochę inny wymiar. To tak między Tissotem a Certiną moim zdaniem. Co nie zmienia faktu, że kierunek słuszny, mnie osobiście dużo modeli się podoba, w przeciwieństwie do dwóch wymienionych wyżej. Tutaj dla mnie tylko nieliczne są atrakcyjne.


 3. Schauer nie pracował w Stowie. Schauer MA Stowę. I dalej w tym własnym ogródku pracuje. Pod własnym nazwiskiem robi zupełnie inne zegarki, bardziej niszowe niż produkcja Stowy. Jakby Toyota i Lexus czy Seiko i Credor, o ile można takie porównania zastosować, bo jednak trochę koślawe.

   

  A zegarki, cóż wizualnie w moim odczuciu 50 na 50 (połowa sie podoba, połowa nie). Jeśli zaś chodzi o kunszt zegarmistrzowski - poza krytyką :)


 4. SKX-y były popularne, ale bez przesady. Bardziej jednak Monstery, a po inicjacji neuro - także Samuraje. Samuraje dodatkowo są teraz trudne do zdobycia, tak więc przeżywają obecnie drugą młodość, niestety także cenową. A SKX? Po prostu ejst. Dla mnie w porównaniu z Samurajem, Monsterem, Atlasem i innymi diverowatymi "piątkami" jest to zdecydowanie nr 1. Zastanawiam się nad "Pepsi" do zmodowania aktualnie... B)


 5. 1. corten - 1 szt

  2. Homer - 2 szt

  3. )) - 1 szt

  4. y60 - 1 szt

  5. porcelain - 1 szt SKX007;

  6. Telekom - 1 szt. SKX007

  7. Taktic - 1 szt

  8. RadG - 1 szt. 007

   

  Wszystkich: 9 szt

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.