Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jash

Użytkownik
 • Content Count

  12,094
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Jash last won the day on November 14 2019

Jash had the most liked content!

Community Reputation

3,496 Guru zegarmistrzostwa

About Jash

 • Rank
  doxaholic
 • Birthday 03/08/1979

Kontakt

 • Strona WWW
  www.zegarki.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

6,883 profile views
 1. Aż sobie dziś z ciekawości dziś sprawdzę kiedy im wystawiałem fakturę
 2. Rok temu w Tajntremdzie nie było Orisa. Nie pamietam od kiedy z nimi współpracujemy z Orisem ale nie tak długo
 3. Po prostu pierwszy MM był ładny a te nowe już nie. Tylko tyle
 4. Oba kolory sprzedają się jak przysłowiowe świeże bułeczki z tym, że niebieski jest łatwiej dostępny niż burgundowy, ale na oba trzeba czekać po kilka miesięcy.
 5. Bo to taki zegarek, który mógłbym nosić tylko na bransolecie, a ta bransoleta jest koszmarna. Oczywiście, jeśli chodzi o jakiekolwiek podejście do MM to wgrę wchodzi tylko pierwsza wersja, bo to współczesne to popłuczyny.
 6. Ja zacząłem od SKX, ale od 013, a do MM nigdy nie doszedłem. Bardzo chciałem dopóki nie udało mi się go pierwszy raz wziąć na żywo w ręce.....przeszło mi od razu.
 7. Po tyle ile będzie stał u wszystkich, w końcu jesteśmy dystrybutorem 13490zł To jest jeden z najlepiej sprzedających się Orisów spoza Aquisów, zawsze mamy o w BO na minusie, więc nie prędko będzie w super promocji. Co do natomiast ceny o której piszesz szkoda, że nie pukasz do odpowiednich drzwi
 8. Można, można. Co do promocji............stety dla nas, niestety dla klientów Oris sprzedaje się wybornie, zatem duże promocje na aktualne kolekcje nie są potrzebne. A nowa 403 podoba mi się coraz bardziej (nawet z tym małym sekundnikiem)
 9. W Orisie była ostatnio jedna podwyżka. Pierwsza od kilku lat. U konkurencji masz co rok. Nie ma co narzekać.
 10. Szary był limitowany no i był A co do niebieskiego to zwyczajnie nie podoba się, a nie jest krokiem w tył moim zdaniem. Mnie się akurat ta tarcza bardzo podoba, bo jest bardziej vintage, jedynie ta mała sekunda..........nie przepadam i dodatkowo jest trochę za mała
 11. Piotrek, mam koleżankę która jest architektem. Dwa lata temu niemiecka firma zaproponowała jest prace, jedyny warunek ze musiała być tam na miejscu. Jak wróciła po pierwszym tygodniu i się spotkaliśmy to aż się wierzyć nie chciało jak opowiadała jak wyglada tam biuro projektowe. Komputery i technologia jak u nas w latach 80. Mówiła ze jakiś dramatami ze w porównaniu z tum co jest w Polsce to my polecieliśmy w kosmos a oni dopiero schodzą z drzewa Po tygodniu rozwiązała umowę i więcej tam nie pojechała
 12. a proszę uprzejmie Professional – DOXA PL (doxawatches.com)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.