Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaha

Użytkownik
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by jaha


 1. Nie chcę kontynuować budowy na podstawie planu zamiennego. Wydział architektury nie może wydać zgody ani na rozbiórkę ani na nowy projekt gdyż PINB nie zamknął postępowania w sprawie pozwolenia jakie wydał na plan zamienny, twierdzi że nie może wydać pozwolenia na rozbiórkę gdyż leży to w kompetencji architektury. PINB w żaden sposób tak twierdzi nie nie ma możliwości zamknięcia postępowania jeżeli nie dokończę inwestycji zgodnie z planem zamiennym, czyli zmusza mnie do czegoś czego nie chcę wybudować. Pozostaje więc odwołanie do WINB. PINB nie podaje jednak żadnej konkretnej podstawy prawnej. 


 2. Ja jestem skłonny do rozebrania budynku. PINB uważa jednak ze nie jest władny do wydania takiej decyzji. Architektura stoi na stanowisku że postępowanie w PINB nie zostało zakończone i też nie wyda takiej zgody. PINB widzi tylko możliwość dokończenia inwestycji zgodnie z planem zamiennym, odebrania do użytkowania a później mogę sobie dopiero przebudować lub burzyć budynek!!! 


 3. Inwestor od którego odkupiłem budowę miał zatrzymane pozwolenie przez PINB, złożył projekt zamienny i PINB wydał pozwolenie na wznowienie budowy wraz z dziennikiem budowy. Ja chcę złożyć projekt zamienny do projektu zamiennego złożonego przez wcześniejszego inwestora ponieważ mam inną koncepcję budynku i w rozmowie z PINB usłyszałem - Panie to się nie da. 


 4. PNB wydał własny dziennik budowy, po przedłożeniu projektu zamiennego. Kupiłem budowę z takim dziennikiem, jednakże moja koncepcja budowy jest inna i stąd chcę złożyć projekt zamienny do projektu zamiennego jednak PNB twierdzi że nie jest to możliwe. 


 5. Dodam, że PNB wydał nowy dziennik budowy do projektu zamiennego jednakże chcę złożyć projekt zamienny do projektu zamiennego i tutaj PNB stwierdza, że nie ma takiej możliwości. 


 6. Witam. Mam krótkie pytanie, czy do projektu zamiennego złożonego do Powiatowe go Nadzoru Budowlanego można złożyć projekt zamienny. Starostwo Powiatowe i Powiatowy Nadzór Budowlany nie są w stanie odpowiedzieć na to pytanie. 


 7. Z praktyki na przestrzeni lat miałem kilka dyktafonów, sprawdziły się Olympusy. Porządne obudowy, bardzo dobra jakość nagrywania, zero problemów z wymianą plików co np w Sony nie jest takie oczywiste. Cena też nie jest zła. Wystarczy prosty model.


 8. Znawcą nie jestem ale moim zdaniem to zły wybór. Takie korony znajdują się we współczesnych wypasionych skrzynkach. Endlery moim zdaniem nie były takie bogate. Na zdjęciu jest jeszcze bogatsza współczesna wersja.

  post-23456-0-61680800-1572945881_thumb.jpg


 9. Rainbow ma też wady. Jest ciężki, odkurzać klatkę schodową, schody muszę ja. Nie zawsze jestem w domu, a dziecko do 13 lat raczej nie uniesie tego ustrojstwa. Za to do dywanów, materacy jest bezkonkurencyjny. U brata jeździ coś bezprzewodowego i ma to sens. Polubili ten odkurzacz tak mocno że nazwali go,, Mietek,,

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.