Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rock79

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Oto Zodiac identyczny znalazłem w dziale sprzedaż:http://zegarkiclub.pl/forum/topic/47960-zodiac-race-dragon-zo6501/ Cóż, nie jest to Omega. Jednak mnie się podoba i jest oryginalny (chyba...)Nie ma tez co oczekiwać prestiżu w tej cenie ale na zegarek nie wydam 10.000 zł, przynajmniej na razie To chyba na prawdę jest mało popularna firma, bo informacji o niej jest jak na lekarstwo a o tym modelu to prawie nie ma wcale. Niemniej wykończenie jest na wysokim poziomie. Wszystko śmiga- chronograf, dwustopniowa koronka, obracany pierścień, wskazówki nieźle świecą. Design też mocno nawiązuje do nazwy modelu - "Dragon". Nie ma nachalnych dodatków, wszystko wydaje się być przemyślane. Muszę tylko skrócić bransoletę i dokupić jakiś pasek.
 2. a co myślicie o tym: http://allegro.pl/tissot-prc-200-t-17-1-586-42-b-c-m-okazja-i1208488007.html. Aukcja trwa więc nie wiadomo jaka będzie cena końcowa ale wygląda w porządku. Jak uważacie? PS Nie zamierzam go kupić, wyleczyłem się skutecznie pytam więc tylko z ciekawości. Sam kupiłem sobie już Zodiaca bo mi się podobał. Może prestiż nie ten (choć nie wiem nie znam się) ale wykonanie jest znakomite. To dobra firma?
 3. Nie mam już wątpliwości. Jeszcze raz dzięki. To najbardziej kompetentne forum na jakim byłem
 4. Faktycznie, "20" i "10" są namalowane grubszą kreską. Zwracam zegarek, dzięki
 5. A teraz tak. Czy w salonie sprzedaży (u zegarmistrza) mogę otrzymać certyfikat/eksperyzę poświadczającą autentyczność? A jeśli tak to ile to może kosztować Wasze uwagi są bardzo cenne i serdecznie za nie dziękuję. Oddać zegarek pewnie będę mógł, najwyżej powołam się na przepisy regulujące sprzedaż na odległość lub KK (oszustwo). Ale szkoda byłoby gdyby to był autentyk
 6. ona nie stoi krzywo tylko aparat trzymałem po jej prawej stronie.
 7. To moja wina bo zdjęcie robiłem pod kątem. Duża żółta wskazówka kończy się równo z indeksem (jego górną krawędzią). Na pudełku a właściwie na opakowaniu pudełka jest jakiś numer: z000170134/Polish. Poza tym dołączona jest instrukcja, książka o Tissocie po Polsku i jakaś reklama Tissota w formie książeczki. Czy jest możliwość sprawdzenia jego autentyczności wpisując nr seryjny? Jeśli tak to gdzie go szukać. Proszę o dalszą ocenę zdjęć. Może jakieś inne elementy powinny wzbudzać mój niepokój?
 8. Witam Ponieważ jestem tu nowy, chciałbym się przedstawić. Mam na imię Adam. Postanowiłem sobie kupić coś nowego bo mój Orient jest już nieco wysłużony. Chciałem też nieco lepszy zegarek a wybór padł na Tissota PRC 200. I tu pojawia się pytanie. Czy zakupiony przeze mnie egzemplarz jest oryginalny? Kupiłem go na allegro i żałuję, że wcześniej nie trafiłem na to forum bo z tego co piszecie wynika, że pojawia się tam dużo podróbek. Cena była atrakcyjna więc sie skusiłem ale nie wiem czy nie zrobiłem źle. Facet twierdzi, że to oryginał ale co ma powiedzieć. Proszę spójrzcie i oceńcie oczami specjalistów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.