Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fidelio

Użytkownik
 • Content Count

  21,582
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

fidelio last won the day on April 30 2020

fidelio had the most liked content!

Community Reputation

4,871 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  gdzieś tam, wśród gwiazd...

Recent Profile Visitors

11,059 profile views
 1. 65ka na pasku to bardzo dobry pomysł 👌👌👌
 2. Miałem te same obawy. Ale mimo baranka, to nadal nie jest typowa szosa i co do zasady geometria gravela jest raczej przyjazna. Można przecież keździć w górnym chwycie, w pozycji dość otwartej i tyle 😉 Opony to zazwyczaj 35-40 mm szerokości, z bieżnikiem (bo i w teren to musi wjechać), więc nie ma co się tych krawężników obawiać. IMO w tym budżecie (nówka) bardzo ciekawą opcją jest Romet Aspre 2, na GRXie. Ewentualnie, z jakimś rabatem, może Kellys Soot 50?
 3. Ja myślę, że z tymi parametrami (potrzebami), to właśnie gravel będzie bardzo dobrym wyborem. Czemu nie możesz się do nich przekonać?
 4. Ball Engineer Hydrocarbon Racer Chronograph. Zakładam, że z jakimś rabatem powinieneś zmieścić się w założonym budżecie. Marka bardzo ciekawa, z fajną historią (dziś także z własnymi werkami) i do tego tryt.
 5. To może i tą recenzję znasz 😉 Wszystko to, co tam napisałem, jest aktualne. Może poza jednym, bo zegarek podoba mi się jeszcze bardziej niż w dniu, w którym do mnie trafił 😁
 6. Jeśli pytasz o BB36, to napiszę tylko tyle, że to chyba najbardziej uniwersalny i niekłopotliwy zegarek, jaki do tej pory miałem. W mojej ocenie to w zasadzie idealne EDC 😉 Mały BB36 to jeden z najdłużej posiadanych przeze mnie zegarków. Jest prosty, bezproblemowy i sprawdza się z wszystkim oprócz pełnego garnituru. I na bazarek się nie wybiera 😉
 7. No jest. I jak fajnie wygląda 😉
 8. Dzięki Jacek, ja jeżdżę, kiedy tylko mogę. A kiedy nie mogę, to i tak próbuję jeździć 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.